Kristen BellI

Kristen Anne Bell

7,7
12 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Bell

Jeśli naprawdę zagra Quinn w nowym Batmanie to zajebiście! Pasuje do takiej roli, tylko skoro Joker nie żyje to po co ma się tam pojawić Quinn?

ZlyCzarny

a dlaczego Joker nie żyje?

przemo8998

bo umarł :P

baranek_110

haha : D

ZlyCzarny

Nie mam pojęcia skąd pojawiła się ta informacja (jak ktoś wspomniał na stronie Untitled Batman Project nie widać żadnych wiarygodnych źródeł co do potwierdzenia info o zaangażowaniu KB jako HQ), ale powiem tak: naczytałam się już sporo b.fajnych idei na wprowadzenie HQ mimo nieobecności Jokera (jako fanatycznej fanki kontynuującej jego dzieło i wiele innych).
Jednakże nie zmienia to faktu, że idealnie byłoby zobaczyć degradację osobowości obiecującej doktor psychiatrii, Harleen Quinzel - ale bez Ledgera nie ma Jokera, tyle :P

użytkownik usunięty
ZlyCzarny

Kristen pasuje do tej roli jak nikt inny :) Powstało wiele fotomontaży, jak fani wyobrażają sobie ją jako Harley Quinn. Są niezłe - http://kristenbellweb.net/galeria/thumbnails.php?album=127

Harley Quinn moim zdaniem nie musi być ukazana jako przydupaska Jokera, może być postacią niepodległą i samowystarczalną. A Joker może występowac jako głos [wygenerowanie komputerowo głosu Ledgera to dla nich (ludzi z hollywood) bułka z masłem] podczas sesji psychologicznych jakie przeprowadzała z nim Harleen. A robić potem porutę w Gotham City może sama, bez pomocy swojego kochanka. ;p

Bloodbane

Ach tak, nie da się ukryć, że nie musi być tak ukazana - szczerze bym się nawet ucieszyła widząc jakąś nową koncepcję.
Tylko właśnie szczerze z chęcią bym zobaczyła choć wspomnienie o owych sesjach itp ;) Naprawdę, jakoś bardzo chętnie widziałabym taką scenę w fabularnym filmie o Gacku. Twoja koncepcja, Bloodbane, jest dobra, przy czym gdzieś już kiedyś czytałam jakąś plotkę o generowaniu głosu Jokera do jakiejś scenki w nowym Batmanie (ale to na pewno była jedynie niepotwierdzona niczym plotka).

A co do rozsiewania chaosu w Gotham - oczywiście, że mogłaby robić go sama! ;)) Lub np. ukazać jeden z epickich kobiecych duetów komiksowych, czyli Harley i Ivy.
Och, co ja bym dała za Harls na dużym ekranie... A jestem przekonana, że Nolan wymyśliłby coś ciekawego.
Ale raczej się nie zapowiada... A szkoda.

@ Yellyn, zgadzam się - a te fotomontaże Josh McMahon'a są naprawdę genialne. Sama zrobiłam photomanipulation z Kristen w roli HQ, ale z tamtymi nie ma co porównywać :))

Ale niestety, szanse na pojawienie się Harley u Nolana są znikome. Jedna z moich znajomych (wielka antyfanka Harley;p) czytała gdzieś niedawno jakiś wywiad, w którym Nolan stwierdził, że szczerze nie cierpi Harley.
Fakt, że nie była w stanie mi podać źródła tego wywiadu :P ;)

Mortiana

"Ale niestety, szanse na pojawienie się Harley u Nolana są znikome. Jedna z moich znajomych (wielka antyfanka Harley;p) czytała gdzieś niedawno jakiś wywiad, w którym Nolan stwierdził, że szczerze nie cierpi Harley.
Fakt, że nie była w stanie mi podać źródła tego wywiadu :P ;)"
nie wierzę. Jak mozna nie cierpiec Harley Quinn 8-0 ? Pozdrawiam ;)

Mortiana

@Mortiana

Ja z kolei czytałam artykuł, według którego Harley Miała być w Mrocznym Rycerzu,ale aktorka którą Nolan widział w tej roli była niedostępna.... Więc gdzie tu prawda? XD

I zgadzam się z Bloodbane tak btw xD

ZlyCzarny

Liczę, że jednak Harley Queen się pojawi i właśnie Kristen ją zagra. Pasuje do tej roli.

ZlyCzarny

Ah te spoekulacje. :D Ale ja wciąż bardzo chcę zobaczyć Kirsten bell w tej roli. :<

Maciej_Vos

Nawet pasuję, ale moim zdaniem głoś powinna podkładać ta pani - Tara Strong.

ZlyCzarny

Rzeczywiście idealnie pasuje do roli mojej ulubienicy Harley Quinn :D Ale by było... :->

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones