Kristen BellI

Kristen Anne Bell

7,7
13 041 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Bell

Tak napisane jest na wikipedii.. ale wiecie jak jest z tą wikipedią :)

Meru0

tak ja tez tak slyszlam, jej mama jest polka, na youtube jest o ty mowa w programie ellen :D
http://pl.youtube.com/watch?v=2OOs6tBxcF4

kleopatra606

W jej żyłach płynie szkocko-polska krew. Polakami byli je dziadkowie czyli rodzice matki zaś ojciec pochodzi z Szkocji.

amlynarczyk4

Polakami byli jej dziadkowie czyli rodzice matki czyli matka bądź co bądź też jest Polką ~~

Meru0

Więcej o polskim pochodzeniu Kristen Bell można dowiedzieć się tutaj - http://www.kristen-bell-forum.yoyo.pl/viewtopic.php?p=2373#2373

Meru0

Jej dziadkowie podobno pochodzą z Sieradza, czyli z mojego miasteczka:)

ggo

Heh ja też mieszkam niedaleko Sieradza! :D. Ekstra, chyba napisze do niej!!!!

adamo0010

..od razu się z nią umów na randkę.. lol.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adamo0010

nawzajem chuju. (widać jak krótkiego masz chuja, nie musisz pisać, pewnie by nawet na Ciebie nie spojrzała).

freepick

ja nie pisałem ze chce sie z nią umuwić, tylko ze wysłalem do niej list i tak przy okazji to odpisała mi i kto tu teraz jest chujem cioto?

adamo0010

taa, a potem obudziła Cię mama i z wrażania wczorajszego snu musiała Ci pościel zmieniać; następnym razem wydrukuj sobie jej zdjęcie, może tym razem Cię rozdziewiczy pod kołdrą.

freepick

Poproś swoją mamusię, żeby wyprała ci twoje potomstwo spuszczone w prześcieradło wielki fanie tandetnych horrorów. Jak oglądasz jeden z tych twoich pseudo horrorików to sobie karcisz prezesa, gdy jakiś morderca tnie piłą dziewczynę. Oglądaj dalej zwoje filmiki nawiedzony bezmózgowcu i nie przeszkadzaj ludziom w konwersacji.

adamo0010

hoho a może jesteś gejem? tak się trudno z Tobą polemizuje, bo jesteś tak bardzo zakochany w Shia LaBeouf? A co, sam wstydzisz się swoich filmów, a tylko na cudze umiesz patrzeć? Wypierdalaj z mojego profilu frajerze.
Kaleczysz go swoją osobą i językiem.. "zwoje" [...]

freepick

Ty mi wyglądasz na pedała, bo zmieniasz zdanie jak panienka, raz wmawiasz mi ze chce sie umówic z kristen bell, potem ze jestem zakochany w shia labeouf. Jeśli chcesz to smialo mozesz zobaczyc jak oceniam filmy. Jesteś zakompleksionym kretynem, który wszystkich wkurwia, żeby się dowartościować. Oglądaj dalej swoje horrory i spuść sie na ekran przy napisach koncowych, no chyba ze jestes impotentem, to bedziesz mial problem.

adamo0010

z taką pyskówką to na podwórko zmykaj; koleś mający na blogu jakieś obsesyjne zapędy na temat aktora to dziwny widok. Ja rozumiem - o tej aktorce, ale poza tym? Co się dziwisz o moich podejrzeniach?

freepick

Czyli według ciebie nie mogę mieć ulubionego aktora? Lubię go ponieważ jest świetnym aktorem

adamo0010

hahahahahaha

dawno sie nie ubwilam tak czytajac czyjas konwersacje :)

dziekuje Panom! :)

Kopczyczka

Drobiazg :)

adamo0010

Bardzo ciekawą rozmowę Kristen prowadziła z Ellen ;pp Ciekawa jestem czy Ellen od tamtego czasu często używa słowa "dupa" ;pp

Ana_2407

No, uśmiałam się:)

adamo0010

PANOWIE! Spokojnie! chyba nie będziecie się kłócić o kobietę... -.-

Meru0

' Super Dopa' xDD

za krótki <br/> za krótki <br/>

Meru0

Avanger i adamo0010 umówcie się może ze sobą na jakieś walki kogutów. Bo
jak widać słownie sobie nie radzicie. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones