Kristen BellI

Kristen Anne Bell

7,7
13 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Bell

6 miejsce na top 100 to chyba lekka przesada :/ Może i jest ładna, ale na podstawie jakiś seriali ciezko ocenić ją tak wysoko.

Hirutsugi

Takie sa niespodzianki po tysiecznym glosie. Niedlugo powinna spasc poza "top 100", bo jak na razie nie powinna tu zagrzac miejsca.

Hirutsugi

kto to jest????

Mr_MarQx

Czy to tak trudno wydedukować ? Skoro jest w bazie !! Filmowej !! to kim ma być ? Hydraulikiem, szwaczką, praczką, krawcową czy w końcu panną lekkich obyczajów ? Naprawdę wystarczy mieć odrobię oleju w głowie, by wydedukować, że jest AKTORKĄ ! Jak widac jednak niektórzy mają zbyt wąskie horyzonty by na to wpaść ! Żałasne zakompleksione człekokształtne istoty !

cOOba

Czy ja się spytałem kim ona jest? Raczej nie. Zapytałem kto to jest, bo nie znam jej, a w bazie FilmWebu można spotkać nie tylko aktorów..Moje pytanie miało być jakby zastanowieniem się, czy ta aktorka wogóle powinna znaleźć się w TOP10. Ktoś chyba ma zbyt wąskie horyzonty żeby to pojąć..

Hirutsugi

Dokładnie. W pierwszej dziesiątce powinni znaleźć się tylko wybitni, zasłużeni dla światowej kinematografii aktorzy. Jeszcze jedna taka niespodzianka i Hanks wyleci z rankingu...

blumenkohl

> W pierwszej dziesiątce powinni znaleźć się tylko wybitni, zasłużeni
> dla światowej kinematografii aktorzy

Co za DEBILNY pogląd ! Znajdą się tam ci, aktorzy (aktorki) którzy zostaną wysoko ocenieni, a co będzie dla kogoś kryterium wysokich ocen to już NIKOMU NIC DO TEGO !!!

Hirutsugi

Tak, dobrze widzisz, pomyśl chwilę to będziesz wiedział czemu jest na 6 miejscu.

piotrek_majes

Do wszystkich co dali jej 10/10 - żal mi was... Idźcie się dalej bawić w piaskownicy :)

MegaTM

Dlaczego przejmujecie się jakimś tam rankingiem. Ja jej nie oceniam bo nigdy nie widziałam jej w żadnym filmie i nie wiem czy zasługuje na 6 miejsce.

MegaTM

Ok.

MegaTM

Tobie polecam psychiatrę za ten pogląd ! A co do moich (i innych) ocen to nic wam do tego, żałosne(ni) malkontenci ! Bez szacunku !

Hirutsugi

Ona powinna być w pierwszej trójce! Jest po prostu świetna.

Erotyczna_Fala_Namietnos

Bardzo dobrze że jest w top 100 i powinna pozostać na tej liście na jak najwyższym miejscu, ci którzy się nie zgadzają nie widzieli z nią żadnego filmu albo po prostu się nie znają.
Jest utalentowana i piękna;*

knight_rider

Racja, racja! Brando powinien się wypchać u tapicera!

Erotyczna_Fala_Namietnos

Wiecie co, jesteście czasami żałośni. Chcecie sie pozabijać bo kurcze Kristen poszła wysoko w rankingu. Szlag by was trafił jakby tam została troche dłużej co?? A więc słuchajcie, Kristen jest młodą i utalentowaną aktorką. Nie miała szansy grać w bardzo ambitnych filmach, ale to kwestia czasu. Bardzo ją lubię, szanuje i uważam za wspaniała aktorkę.

gosja19

Wiecie co? Jest moją ulubioną aktorką, właśnie ze względu na umiejętności, a nie wygląd. W top 100 są tak śmieszni ludzie, że to aż przesada. Niektórzy w ogóle nie umieją grać, ale trafiła im się rola w znanym filmie i błyszczą.
Porównajcie umiejętności Kristen Bell i takiej na przykład Ashley Greene, która zagrała w jednym filmie (Bez urazy dla Ashley, bo ją też uwielbiam, ale ... bez porównania)
Bell nie gra w aż takich kasówach, ale jest jedną z lepszych aktorek młodego pokolenia...

Hirutsugi

To, że dla ciebie '6 miejsce na top 100 to chyba lekka przesada :/ ' nie znaczy, że inni nie mają prawa ocenić jej wysoko. Mam GDZIEŚ (żeby nie nazwać tego dosadniej)czyjeś inne zdanie i komentarze, że jest za wysoko ! Nie podoba ci się, to walnij głową w ścianę z rozpaczy, albo idź do mamusi się popłakać ! Ja jej dałem 9/10 i mam GŁĘBOKO W POWAŻANIU, czy jest to komuś w smak, czy nie ! Będe oceniał tak, jak mi się podoba (biorąc sobie pod uwagę jakiekolwiek kryterium mi się będzie podobało !) i nikomu nic do moich ocen - ZROZUMIANO ? A dlaczego jest tak wysoko - zapewne dlatego, że przez iluś użytkowników/czek została wysoko oceniona i dzięki temu podniosło Ją to w rankingu !

Hirutsugi

Po co się tak przejmować tym rankingiem?

Niech sobie będzie na tym 6 miejscu albo na 1 000 000 nawet. Tvn skończy emitować "Weronikę Mars" i o niej zapomnicie... Przynajmniej większość z Was. :F

Miss_Nobody

Ja już dawno obejrzałam wszystkie 3 sezony, nie ma znaczenia czy tvn emituje VM czy nie. Ja przez ten cały czas o Kristen nie zapomniała i nie zapomne. I uważam, że wielu jej fanow też nie. To wy zapomnicie...

Hirutsugi

Ja nie zapomne. Przez ten caly rok czekalam na wznowienie emisji nie po to zeby zwyczajnie zapomniec. Poza tym jak do tej pory nie skasowalam przez to bloga to i po 3 seasonie tego nie zrobie. Zawsze bede miec nadzieje ze zmienia decyzje. A przeciez jest jeszcze wersja filmu kinowego czy komiksu.

cassieenator

Zaraz to w końcu jest film kinowy??

Hirutsugi

To jest właśnie chore...czy jeżeli już daję się wysokie oceny, to tylko zasłużonym osobom według niektórych z was? Jeżeli była na tym 6 miejscu to właśnie znaczy, że jest dużo osób, które naprawdę uważają ją za świetną aktorkę. Po drugie to tylko ranking... I nie musicie od razu specjalnie masowo dawać jej 1, żeby tylko spadła gdzieś daleko...:/

Madeline

Kurcze, naprawdę nie mogę zrozumieć ludzi, którzy zaczynają nagonkę na Kristen, tylko dlatego, że jest wysoko w rankingu.

Jeśli chodzi o "Weronikę Mars" to moim zdaniem, jest to świetny serial i Kristen zagrała genialnie. Ale czy widzieliście "Gracie's Choice"?
Tam naprawdę pokazała klasę!!!

Ludzie, pogódźcie się z tym, że młodzi, utalentowani aktorzy będą powoli wypierali "starą gwardię", która na zawsze pozostanie w pamięci kino maniaków, ale taka jest kolej rzeczy!


Pozdrawiam fanów Kristen i tych, którzy może jej nie lubią, ale potrafią przyznać, że jest dobrą aktorką!!!

grzehoo

"Księżycowa zatoka" czwartek 10 kwietnia, TVP2 godz. 13'05!!!

Pozdrawiam fanów Kristen!!!

Hirutsugi

Wiecie co? odstraszacie wszystkich. Strach tutaj cokolwiek napisać, żeby cię nie obrzucili jajami za inne poglądy! Poniżające co robicie z kimś kto sądzi inaczej, nie znacie tolerancji ani nie umiecie uszanować cudzego zdania. I to nie tylko w tym temacie, pod każdym filmem/aktorem/serialem itd!!! spójrzcie sobie. I zastanówcie się ;/

BTW Kristen Bell ma u mnie minus ze względu na to, że udaje Amerykankę podczas gdy na wikipedii piszą jak byk, że ma polskie pochodzenie. Skoro wstydzi się tego kim jest, to czemu niby ja mam ją ocenić wysoko? Nie udowodnię ci tego, ale ty mi też nie, że jest dumna z bycia Polką!

japierdacze

to, że ktoś ma polskie pochodzenie nie znaczy, że polakiem jest xP nie wiem, może jej babka była polką, albo pradziadek? pisze też, jak byk, że urodziła się w Detroit w USA, więc nie wiem, chyba źle zrozumiałeś xP

biggestego

Jej dziadkowie wyemigrowali do stanów. Łatwo więc chyba wpaść na to, że już jej rodzice przyszli na świat w Ameryce, a skoro przyszli na świat w Ameryce, to są Amerykanami. A skoro ona ma rodziców Amerykanów, to jest Amerykanką.
I chyba nie zgrywa się na Amerykankę, skoro obwieszcza takie rzeczy światu i przyznaje się do tego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones