Kristen BellI

Kristen Anne Bell

7,7
13 023 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Bell

szczególnie u craiga fergusona. tworzą genialny duet. za każdym razem gdy ich oglądam płaczę ze
śmiechu. mam nadzieję, że kiedyś wygryzie geffa i poprowadzą ten program razem.

krupy

Craig i Kristen to również moja ulubiona para :D W innych late night show też jest świetna, ale z creepy late night douche jest po prostu genialna. Czekam tylko, aż znowu się u niego pojawi!

kakarola

no to miło mi, że się rozumiemy. :)

krupy

Fajna jest:) Razem z Daxem tworza niezly duet.
Ps.maja już córke Lincoln:)

Mother_Earth

no świetnie razem wyglądają, ale ostrzegam go jeśli to czyta. zabiję go jeśli ją skrzywdzi.

krupy

http://www.youtube.com/watch?v=ra2CoOMVSsQ
Musiałem xD

krupy

Zgadzam się w zupełności. Z Fergusonem tworzą świetny duet, bardzo sympatyczna aktorka, ale jeśli chodzi o jej dokonania filmowe nie ma zbytnio czym się pochwalić, wszystko w czym grała to raczej głupiutkie komedyjki, choć nie można jej o to zbytnio obwiniać. W czasach taśmowej produkcji filmowej, robionych na jedno kopyto, gra się w takich filmach, w jakich można. Aktor też musi zarabiać i jeśli nie należy do hollywoodzkiej czołówki, która bierze miliony za rolę i dostaje udział w zyskach nie może zbytnio wybrzydzać, bo konkurencja jest bardzo duża. A nawet jeśli zarobił już wystarczająco dużo, to i tak jeśli nie chce zostać zapomniany musi grać, gdziekolwiek, nie jest to zbyt łatwy zawód, co nie znaczy oczywiście, że nie ma złych aktorów, gdyż jest ich mnóstwo, ale Kristen na pewno do nich nie należy, bo swoje role gra wzorcowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones