Kristen BellI

Kristen Anne Bell

7,7
13 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Bell

to chyba jakiś żart, że jest na 33 miejscu.. może i jest dobrą aktorką, ale to chyba jakieś żarty.

natalusiaaa93

ej a co ty w ogóle masz do K. Bell ?
nie wystarczy ,że jest świetną aktorką i jest bardzo ładna i młoda?

olssss

cóż też jestem w szoku.........33miejsce jak to w ogóle jest możliwe???

natalusiaaa93

ja uwielbiam Kristen i moim zdanie zasłużyła na to 31 miejsce !!! :)

nie rozumiem jak można jej nie lubić :/ najbardziej podobała mi się jak grała w "Veronica Mars" i "Chłopaki też płaczą " była świetna !! :D

natalusiaaa93

Jeśli jesteście takimi wybitnymi krytykami, to może zwróćcie lepiej uwagę na Sophię Bush (miejsce 34), która uplasowała się przed Kristen (miejsce 36). Ma w swoim dorobku filmografię o połowę krótszą od Kristen i jest rozpoznawana tylko dzięki serialowi młodzieżowemu "One Tree Hill" i swojej nieprzeciętnej urodzie. No tak, ale w jej profilu waszych jakże subiektywnych i profesjonalnych krytycznych opinii nie widziałam. Nie twierdzę oczywiście że Sophia jest złą aktorką, ale nie umywa się nawet do Kristen.

Także życzę wam krytycy od siedmiu boleści podszkolenia się w swoim "fachu", bo inaczej nadal będziecie się ośmieszać jak zrobiliście to teraz.

LillyOne

Kaszelcia :
Sophia jest lepsza aktorką od Kristen. Jej gra jest bardziej naturalna. Lubie Kristen, ale uwazam ze gra gorzej od Sophii.

Ale uwazam ze K.Bell jest za wysoko. Nie rozumiem jak moze byc wyzej od np. Julii Roberts, Kate Hudson, Drew Barrymore, Goldie Hawn czy Jennifer Aniston. Ma od nich nie dosc ze mniejsza filmonografie to , przepraszam jezeli uraze fanow, w porownaniu do w/w aktorek mniej talentu aktorskiego (Sophia Bush zreszta tez). Wiec zgadzam sie z zalozycielka tematu - Kristen jest O WIELE za wysoko.

użytkownik usunięty
Leighton

Nie rozumiem dlaczego w ogóle dyskutujecie o tym rankingu. Czy nikt Was nie zauważył, że ranking jest tworzony w oparciu o głosy użytkowników (którzy z reguły głosują na tych których lubią) i nie pokazuje kto ma najwięcej talentu, a kto jest najbardziej popularny.
Dlatego to, że Kristen jest wyżej od (np.) Julii Roberts świadczy tylko i wyłącznie o tym, że na FilmWeb wchodzi więcej fanów Kristen niż Julii.
Myślę, że teraz zrozumieliście w czym rzecz i nie będziecie dłużej prowadzili dyskusji w stylu "czemu ona jest tak wysoko skoro ma mniej talentu niż...".

natalusiaaa93

Ja uwielbiam gre aktorska Kristen i dla mnie jest najlepsza aktorka młodszego poolenia, wiec dajmy jej szanse dlaczego ciagle "stare" gwiazdy maja zajmować pierwsze miejsca, niech teraz młodzi powygrywają....Te gwiazdy ktore powinny waszym zdaniem powinny byc na szczycie listy nagradzane byly wielokrotnie za swoj niebagatelny talent ale jak juz pisalam wczesniej dajmy szanse innym:--)

użytkownik usunięty
natalusiaaa93

Ja nie do końca rozumiem, dlaczego na co którymś forum znajdzie się ktoś, kto ten cały ranking traktuje jak jakąś wyrocznię. I bez sensu jest pisanie "mało ról", "brzydka twarz", "za wysoka średnia". Bo średnia jest ŚREDNIĄ i nikt nie zabrania wam dawać jej 1/10 ale też 10/10 i z tego jest potem wyliczany ogół xd Każdy ocenił ją po tych jej rolach, które widział i tyle w temacie. Jak dla mnie rankingów być nie powinno, ale też dobrym rozwiązaniem jest podzielenie ich na więcej grup.

natalusiaaa93

"może i jest dobrą aktorką ale to chyba jakieś żarty" Haa rozbawiłeś mnie xD To powiedz, że Al Pacino, też "może i jest dobrym aktorem" ale ogólnie to nie powinien być w rankingu xD
Jest dobra - ma dobre miejsce. Tyle. Kropka. Bez dyskusji. Ocenili ją ludzie i skoro tyle jej dali, to na pewno ich nikt nie przekupił, tylko tyle miała mieć, bo na tyle zasłużyła...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones