Kristen BellI

Kristen Anne Bell

7,7
13 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Bell

Nikt nie raczył wspomnieć, że jej rodzina pochodzi z Polski oraz że ona sama biegle mówi po polsku, nawet słyszałam to w jednym z wywiadów :) bardzo się cieszę, wreszcie może chociaż część przeciętnych Amerykanów o nas usłyszy...
Tym bardziej, że ona jest naprawdę świetna i strasznie zabawna. Chyba oprócz serialu 'Veronica Mars' (emitowanego o durnej porze, a mianowicie o 14.00..) nie było i nie ma w Polsce żadnego filmu z jej udziałem.A szkoda:) pozdrawiam

creeters

skad ta pewnosc ze zna polski? mozesz powiedziec gdzie to przeczytalas albo zobaczylas? w sumie jej nazwisku nie swiadczy o korzeniach polskich ale moze i jakas rodzina pochodzi z naszego kraju. byloby fajnie jakby ktos w hoolywodzkim showbiznesie potrafil mowic naszym ciezkim jezykiem. pozdro

junior

Po polsku mówić nie potrafi poza kilkoma wyrazami które zasłyszała w dzieciństwie. Jest o tym mówione na wielu fan stronkach i wywiadach np. dla Ellen Degeneres.

neospiderman

jak mowi widzialam w wywiadzie z Ellen.ale ona mowila tam o tym ze w dziecinstwie nie mogla znalezc angielskiego odpowiednika slowa po polsku,to chyba swiadczy o tym ze jednak potrafi cos wiecej niz kilka slow.kiedys weszlam na jakas strone poswiecona slawnym polskim amerykanom i tam bylo o tym ze mowi po polsku i jej rodzina jest po czesci z polski.pozdro

creeters

In 1998, the year of her graduation, she was named the yearbook's "Best Looking Girl" by senior class vote. The same year, she appeared in the locally filmed movie Polish Wedding.

Is of Irish and Polish descent.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Polscy_Amerykanie#Aktorzy

Super :)ale się ucieszyłam

Sky_Angel

wie ktos moze gdzie mozna znalezc w necie ten wywiad kristen bell z Ellen Degeneres. sprawdzalem na youtube ale niestety nie ma. z gory dzieki. pozdro

junior

Jest na youtube ;) już podaje...
http://www.youtube.com/watch?v=2OOs6tBxcF4&NR

Sky_Angel

dzieki! to bylo calkiem zabawne, jak bylo slychac zna kilka slow po polsku tylko nie sadze zeby plynnie mowila naszym jezykiem, moze jej rodzina tak ale ona hmm (zreszta dziwna ma rodzina rzeczywiscie jacys niepodobni).

junior

Ona taka ładna chudziutka a oni nie grzeszą sobie ;)

Sky_Angel

no właśnie..może ją adoptowali.. :p ona strasznie wyrwana z kontekstu i ta mamusia taka biiig,ale siostra w ciąży to jeszcze jakoś...też się strasznie ucieszyłam z tego, że ona ma coś a Polską wspólnego :) pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones