Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

Jestem zaszokowana tym jakimi ludzie są kretynami. Bardzo niesprawiedliwie wystawiają tak niskie oceny. Samą aktorkę oceniłabym na 7.5. Myślę, że Kristen została głównie znielubiona za Sagę Zmierzch, co masa tępaków, którzy nawet nie przeczytali książki, ani nie obejżeli filmu wystawiła zaniżoną ocenę na zasadzie ,, Nie lubie jej ! Dlaczego? BO TAK. " Pełno zawistnych osób nakręcających się wzajemnie, nie próbujących nawet spojrzeć na jej aktorstwo obiektywnie. Jak już macie oceniać to wlejcie najpierw do swoich płytkich umysłów kurde troche oleju.

Kirowa

Osobiście uważam, że nie powinno oceniać się aktora na podstawie jednego występu. Z drugiej strony, jeśli Stewart grała w całej sadze Zmierzch tak samo drewnianie, jak w pierwszej części, to jestem w stanie zrozumieć tak niską ocenę. Ja się - o dziwo - przekonałem do niej po obejrzeniu "Still Alice". Urzekła mnie wtedy uśmiechem i wyglądem i w ogóle wypadła tam podejrzanie dobrze.

Kirowa

Tyle że świat nie kończy się na sadze 'Zmierzch'. Szczególnie, że już w książce główna bohaterka była wybitnie irytująca, toteż nie dziwi mnie, że tak też została przeniesiona na ekran.

Kiedyś wymieniłam ją w gronie ulubionych młodych gwiazd kina: http://www.kreatywa.net/2014/08/top-10-ulubione-mlode-gwiazdy-kina.html
i zaraz burza, bo jak można cenić kogoś takiego. Z jedną koleżanką do tej pory nie rozmawiam, tak się o tę kwestię posprzeczałyśmy. Rozumiem, że nie każdy musi się nam podobać i że nie każdego trzeba lubić, ale jak słyszę tekst: "takie brzydkie kobiety nie powinny pchać się do aktorstwa, bo straszą", to od razu mnie trafia. Kristen jest specyficzna, to fakt, ale mnie to w niej urzeka. Szczególnie w sesjach zdjęciowych - naprawdę potrafi tam wyglądać jak milion dolarów :)

Futbolowa

Ktoś powiedział że ona jest brzydka ?.... yyyy ŻAL....? Boże jak można mieć tak wywalone w głowie, niech najpierw spojrzą na siebie. A po pierwsze ona w roli Belli w filmie "Zmierzch" grała perfekt, a jak komuś się nie podoba to powinien się leczyć, po pierwsze jak ktoś nie oglądał to nie powinien wypowiadać się na ten temat, z byle powodu nie mówi się że " Nie oceniaj książki po okładce " Ona gra naprawdę świetnie ;) A i jak chcecie mnie hejtować to najpierw przemyślcie czy się Wam opłaca ;) Pozdro :)

Zmierzch_eska

W Zmierzchu zagrała tragicznie, nie zamierzam się leczyć, osoby, które po tej serii przyznały jej Malinę za najgorszą aktorkę też nie zamierzają.

Zmierzch_eska

Takie wypowiedzi są równie irytujące jak wypowiedzi ludzi, którzy uważają, że absolutnie jej lubić nie wolno, bo to żal.
Hmm... jak dla mnie to ona jednak aktorsko nie powala. Czasami po prostu ta jej specyficzna uroda i takie rozkojarzenie pasuje do roli, czasami nie. No i dużo robi dobry reżyser.

użytkownik usunięty
Zmierzch_eska

Wiem, że po latach, ale... Że co się nam nie opłaca, sprzeciwić się Waszej Mości? To była jakaś pseudo-wyrafinowana forma groźby, czy co? ... Trochę żal, a i jak tu w ogóle polemizować, gdy interlokutor zakłada, iż ma się wywalone w głowie, bo ma inną opinię? Lepiej już zamilcz, człeku.

Kirowa

niestety tak to jest jak wybiera się takie filmy i każdemu aktorowi ta saga ciąży na karierze, ale przynajmniej wybiła się dzięki tym filmom i w końcu jest jeszcze młoda ma tyle lat co Jennifer Lawrence więc różnie może być. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kirowa

Kirowa, to że ktoś jej nie lubi, tzn, że jest tępakiem ?

Kirowa

Cóż jak dla mnie jej gra aktorska w sadze była mizerna, ale to również przez charakter bohaterki. Postać Belli w filmie jest fatalna w ostatnich częściach się to trochę zmienia ale i tak nie jest wybitnie. Jako ze są to jej najpopularniejsze filmy to średnia wychodzi jak wychodzi.
Nie jest moja ulubioną aktorką , nawet nie jedną z ulubionych, ale poza sagą naprawdę potrafi pokazać że umie grać całkiem nieźle . Niestety jej inne filmy nie są aż tak popularne, ale ludzie oceniają na podstawie tego co znają. W dodatku nowy system podlicza średnie z roli więc u mnie też nie ma wysokiej oceny bo jednak 5 części zmierzchu robi swoje. Chociaż i tak twierdzę że 6.2 to adekwatna ocena góra do 7.

Kirowa

Nazywasz ludzi kretynami a sama mądrzejsza nie jesteś bo obrażasz innych...dzieciak.
A co ma przeczytanie książki do gry Kristen ? Książka to jedno a otwarta gęba i ten sam monotonny ton Kristen w każdym filmie to drugie...

panienka_2

Ktoś już wcześniej napisał, że sama postać Belli w książce była irytująca, więc jak inaczej miała zostać przeniesiona na ekran? Moim zdaniem w Zmierzchu wypadła dobrze, ale inne jej filmy np The Runaways - mistrzostwo. Ogólnie zauważyłam, że tam gdzie Kristen gra niegrzeczne chłopczyce tam gra mega! :)

Robaczek_12

Czytałam książkę, wszystkie książki. Moje wyobrażenie Belli było kompletnie inne. Zwłaszcza w 3 części, gdzie zachowane Belli miało być bardziej dynamiczne i emocjonalne. Tak nie było.

Kirowa

W Zmierzchu tragedia, ale za to bardzo mi się podobała w The Runaways :D

Kirowa

Najpierw nazywasz ludzi kretynami, a za chwile nawołujesz do obiektywnego oceniania. Gratuluję logiki.
No a moja obiektywna ocena jest taka, że to bardzo mierna aktorka. I nie oceniam po jednym występie.
No ale tatuś jest producentem w Fox, to wiele tłumaczy :)

Kirowa

Jesteś trollem czy faktycznie masz takie siano w głowie?

Kirowa

tak szczerze powiedziawszy, to nie widziałem nawet jednego filmu okraszonego tytułem "zmierzch", a samą aktorkę widziałem może w dwóch filmach. Nie rozumiem więc, dlaczego wszyscy tak na nią najeżdżają. Fakt, nie będzie najpewniej nigdy taka jak Meryl Streep, ale fakt faktem najgorszą aktorką nie jest, a w American Ultra jej rola akurat zła nie była. Mogę nawet stwierdzić, że osobiście mi się podobała w tym filmie i przede wszystkim nie zauważyłem tej rozsławionej w internetach sztywności. No ale jak już została przyszyta taka "metka" do człowieka, to wszyscy tylko tego będą się doszukiwać, stąd ogólny na nią hejt. Bo taka aktorka jak Megan Fox jest o wiele lepsza biorąc pod uwagę jej ocenę i wcale nie gra tylko pokazując dupę w miniówkach, a na filmwebie ocenia się tylko i wyłącznie obiektywnie w oparciu o grę aktorską.

Kirowa

Jeśli się nie mylę to ocena wynika z średniej ocenionych ról, a że większość zna ją z Zmierzchu, gdzie zagrała jak drewno to wynik nie powinien dziwić.

Kirowa

Hmm, czyli według Ciebie kto uważa, że Stewart jest kiepską aktorką jest kretynem z płytkim umysłem, a kto jej da ocenę 7,5 jest normalny? Mniej więcej tak wynika z twojej wypowiedzi.

Kirowa

W sumie w kilku filmach ja widzilam i wszędzie ma miny typu: sram a nie moge. Irytująca jest!

as_ia84

Dokładnie, może rzeczywiście ją wzdyma...
Dziewczyną jest ładną ale na aktorkę to się nie nadaje. O ile w "Zmierzchu" jej wizerunek był dla mnie do wytrzymania, na zasadzie - kiepska książka, kiepski film to jako Śnieżka zniszczyła cały film w moim odczuciu.
Śnieżka piękna i delikatna, baśniowa taka powinna być, a tu.. Stewart z orbitkami w miejsce jedynek, nerwowo zaciągająca rękawy i z miną jakby ją właśnie *** albo miał zatwardzenie.

Zuzanna_Wozniak

cóż "Królewna Śnieżka i Łowca" to był kiepski film, wyszedł lepszy od zmierzchu ponieważ miał kilku charyzmatycznych aktorów którzy go podciągali.

Kirowa

Nie no, Zmierzch to akurat kupa, ale do aktorki to nic nie mam i też nie wydaje mi się by była zła

Kirowa

Film zmierzch był straszny!

użytkownik usunięty
Kirowa

To jedna z najgorszych aktorek.

Kirowa

Trudno nazwać kogoś aktorem jeżeli przez 10 filmów ma się ten sam wyraz twarzy... Po prostu ma coś w sobie co doprowadza do znudzenia większość świata...

Kirowa

Dla mnie ta pani nie jest ani jakoś szczególnie piękna, ani utalentowana, a jej rola w "Zmierzchu" była tragiczna, podobnie z resztą, jak cały film i książka, na podstawie której powstał.

Kirowa

Już 6.5 ;) Odbija się dziewczyna

Kirowa

Czy akurat jesteś pewna tego co piszesz! Bo tak się składa że z całej tej sagi ona ma najniższą ocenę wśród aktorów. Więc to znaczy że ona jest poprostu słaba i nie zapominaj że każdy nawet aktorzy z samego topu mieli filmy które okazały się klapą!

Kirowa

Ja uważam, że jest dobrą aktorką. Akurat w sadze Zmierz czy jako śnieżka mi się nie podobała, ale to chyba dlatego, że to nie moje klimaty filmowe. Poza tym jednak zagrała świetnie w Azylu, Speak,Wszystko za życie, The Yellow Handkerchief, Adventureland, Witamy u Rileyów, czy ostanio w Sils Maria i Camp X-Ray. To jest oczywiście moje prywatne zdanie, ale uważam, że z każdą rolą jest coraz lepsza i dodatkowo ciekawie je dobiera, bo nawet gdy film jest średni to jej bohaterki zapadają mi w pamięć. Szkoda, że ludzie ją hejtują teraz głównie przez pryzmat jej życia prywatnego, ale według mnie jest całkiem dobra i jak na taki wiek ma całkiem pokaźne CV. Pozdrawiam serdecznie.

Kirowa

Właśnie policzyłam, że widziałam z nią (sic!) 13 filmów, więc jako osoba, która ją oglądała na ekranie i nie hejtuje "bo tak", powiem tylko, że jest OKROPNĄ aktorką. Podobała mi się tylko w Ucieczce w milczenie, bo idealnie ze swoją aparycją i minami nadaje się do grania zamkniętej w sobie a nawet autystycznej osoby. O tego jej życzę, żeby zagrała autystyczną osobę, bo to jest jej chleb powszedni i na serio mogłaby dać radę.

Kirowa

Po obejrzeniu zmierzchu a następni Królewny Sniezki i Lowcy zastanawialam się jakim cudem ta Pani z wiecznie tą samą miną i kompletnym brakiem zaangażowania w swoją postać otrzymała główne role. Dzieki opisowi jej poczatkow „kariery” juz wiem. To smutne, ze w Hollywood wypchano na sile osobe grającą wieczne drewno prawdopodobnie ze wzgledu na to ze jej rodzic jest producentem muzycznym zamiast nacieszyc widza osobami z prawdziwym talentem i zaangazowaniem w gre aktorska

Kirowa

widać że jesteś tępą dzidą , oceny są nie takie jakie ty byś chciała to ludzie są kretynami ... wiadomo że wiekszość ludzi to debile , ale ona jest słabą aktorką i oceny sa na miare jej mozliwości ...

Kirowa

wlasnie nie, ona po prostu nie umie grac

użytkownik usunięty
Kirowa

Tępakiem to Ty jesteś, że argumentujesz swój komentarz poprzez obrażanie potencjalnych interlokutorów. Szkoda czasu i nerwów na takich bęcwałów, ale cóż: obejrzałem dwie części Zmierzchu (nie czytając książek) i takiego drewna jak ona, to chyba we wszystkich ponad 1000 filmów co obejrzałem, nie widziałem. Nawet Jennifer Lawrence w porównaniu do niej to szczyt kunsztu aktorskiego. Ale co ja tam wiem, jestem przecież z góry dla Ciebie tępakiem.

Kirowa

Ssiesz dupę i nie masz pojęcia o czym mówisz. Żałośnie słaba aktorka. Kaczka to maks co może z niej być

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones