Krystyna Janda

Krystyna Jolanta Janda

7,7
22 653 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Janda

Świetnie prezentuje się pani Krystyna jako terapeutka w Bez tajemnic . Bardzo ciekawa forma samego serialu coś zupełnie innego niż wszystkie klany itp . Ogląda ktoś ?

Andrju_juve

Ja ! :) To prawda, bardzo ciekawa formuła. Z niecierpliwością zawsze czekam na piątkowe odcinki. Pani Krystyna jest NAJLEPSZĄ AKTORKĄ NA ŚWIECIE, uwielbiam ją w każdej roli, uwielbiam ją !!!! , Pan Radziwiłowicz bardzo autentyczny, wybitny aktor i Pan Dorociński w swojej roli też bardzo przekonujący. Małżeństwo( Łukasz Simlat i Ilona Ostrowska) z każdym odcinkiem co raz lepsi. Aleksandra Kusio... hmmmm, dziewczyna w moim wieku, więc w niektórych sprawach powinnam ją rozumieć, ale jakoś szczególnie mnie nie zachwyca. Gra nie najgorzej, ale nie na miarę tego serialu. Muszę powiedzieć jednak, że w ogóle nie przemawia do mnie aktorstwo Pani Małgorzaty Beli, uważam, że jest sztuczna, nie prawdziwa... po prostu kiepsko gra, a jednak w takiej formule, aktorstwo powinno być na najwyższym poziomie. Podoba mi się również Pani Anna Radwan, jest bardzo prawdziwa.

filmm

No to zgadzamy się w 100 % bo ja gre aktorów oceniam tak samo . Dorociński - wymiata , para analityków klasa sama w sobie a co do pani Małgorzaty Beli mam to samo zdanie - najgorsza z całej stawki . W amerykańskim odpowiedniku w głownych rolach terapeutów obsadził bym De Niro i Meryl Streep albo Susan Sarandon , macie lepszy pomysł ?? :)

Andrju_juve

Serial amerykański już istnieje, scenariusz jest amerykański, a u nas tylko dostosowany do polskich realiów. :) http://www.filmweb.pl/serial/Terapia-2008-465138#
Ale jakby obsadzać to byłabym jak najbardziej za Meryl Streep :) i może Jack Nicholson ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones