Krystyna Janda

Krystyna Jolanta Janda

7,7
22 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Janda

Polecam w Teatrze Polonia sztukę Shirley Valentine - monodram Krystyny Jandy. Nigdy nie byłam specjalną fanką teatru,(który kojarzył mi się głównie z nudą obowiązkowych wyjść szkolnych), więc z dużym sceptycyzmem wybrałam się na SV, o której się naczytałam tyle entuzjastycznych recenzji. No i sztuka autentycznie wbiła mnie w fotel! Komediowy, pozornie błahy tekst robi niewiarygodne wrażenie! A gra Krystyna Jandy zapiera dech! Wybierzcie się koniecznie, niezależnie od tego czy należycie do fanów Krystyny Jandy(tudzież teatru), czy też nie. Aktorka często gra ją również poza Warszawą, więc nie przegapcie! Polecam ją szczególnie paniom w wieku od lat 15 do 100. Ale wiem, że i wśród panów sztuka ma zagorzałych wielbicieli. Cudowna rozrywka pobudzająca do refleksji, jednym słowem cudo!

jolanta

bylam, potwierdzam :)

jolanta

Shirley Valentine w wykonaniu Krystyny Jandy to mistrzostwo świata! Jedna aktorka na scenie potrafi skupić uwagę widza przez cały spektakl i rozbawić do łez.

jolanta

i wyjątkowo Janda rozpływa się w Jandzie, co faktycznie służy przedstawieniu, bo jest to kreacja pozwalająca dostrzec bohaterkę, którą kreuję, a nie Ją samą:)

użytkownik usunięty
jolanta

Ile ja bym dała żeby być na przedstawieniu z udziałem Krystyny Jandy
(zadowolił by mnie każdy spektakl, każda rola, nieważne w jakim teatrze, nawet w ostatnim rzędzie, w najgorszym miejscu itp. byle doświadczyć tego zaszczytu i móc ją oglądać na scenie)

No to siup do Warszawy! Ja też tak kiedyś miałem i pojechałem. Do Powszechnego, na "Beztlenowce". Było warto jak cholera!!!

Klee

ale masz "łbów" - zazdroszczę i gratuluję:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones