Krzysztof Janczak

6,7
153 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Janczak

X lat temu co rano w każdą niedzielę w Telewizji Polskiej wyświetlano serial "Likwidator". Pan Janczak występował w nim jako tytułowy Likwidator - zaciekły wróg duchów, upiorów i wszelkich zagrożeń. Odziany był w skórzany płaszcz, a'la motocyklista. W każdym odcinku jakieś dziecko wpadało w kłopoty w iście hollywoodzkim stylu, a na ratunek ruszał posępny Likwidator gromiąc złoczyńców i niebezpieczeństwa samym spojrzeniem. Na samym końcu nie obywało się bez morału (zwłaszcza dla dzieciaków) typu - nie otwieraj drzwi nieznajomym, nie baw się przy urwisku, albo na wysokościach, nie wyjadaj lekarstw z apteczki tylko dlatego, że wyglądają jak cuksy.
Nie mogę powiedzieć, że przeszukałem już wiele stron i jestem blisko. Najgorsze jest to, że wujek Google nie dał mi jeszcze żadnego tropu. Dlatego proszę o pomoc. Mogło też się zdarzyć, że popełniłem błąd łącząc "Pana Yapę" z wyżej opisanym tytułem. Jeżeli ktoś z Państwa (zwracam się do użytkowników forum Filmweb) posiada informacje dotyczące mojego problemu, serdecznie proszę o odpisanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones