Krzysztof Zanussi

7,1
1 544 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Krzysztof Zanussi

Świetnie opowiada, z ciekawością się go słucha. Ze względu na liczne podróże ma bardzo dużą wiedzę o świecie i potrafi tę wiedzę w interesujący sposób przekazać. Dygresje, anegdoty i przeskoki tematyczne są mistrzowskie w jego wykonaniu. Przy tym wszystkim jest zwykłym człowiekiem, a nie nadętym bufonem napawającym się sławą i sukcesami. Pasję widać w jego oczach :)

jguti

sądząc po słyszanych przeze mnie wypowiedziach p.Zanussiego, jego wykłady muszą być świetne.
tylko... gdzie wykłada? czy zwykły szarak może się dostać na jego wykłady?

drammen

Ano np. posłuchać można go było na ENH 2009. Co mnie zaskoczyło powiedział mi, że prowadzi czasem wykłady na moim Wydziale Mechatroniki PW :) Podobno bywa też na UW.

Gutek_8

15 grudnia, UŚ, wydział reżyserii:)

za krotki
za krotki

fragola

o. ogólnodostępnie, czy raczej dla tamtejszych studentów? :)


[dla uzupełnienia listy (i niejako odpowiadając sobie ;)) dodam jeszcze, że również bodajże 23.11 na wydziale nauk społecznych UŚ w ramach spotkania otwartego.]

drammen

przyznam szczerze, nie wiem, nie wybieram się.
będzie też w Będzinie koło Katowic, też 15.12 około godz 17.

fragola

Wyklada takze w Warszawskim Collegium Civitas, mialem przyjemnosc rok uczestniczyc w jego zajeciach.
Duzo dialogu ze studentami, urywki filmow i filozofia.
Moje ulubione zajecia, jedyne za ktorymi tesknie ;-)

portoz

Ten człowiek to klasa sama w sobie, nie była na jego wykładach, ale byłam na kilku panelach dyskusyjnych z jego udziałem i byłam pod wrażeniem. Bardzo elokwentny człowiek niesamowicie błyskotliwy. Warto się wybrać

k_007

Wykłada Reżyserię filmu fabularnego w Katowickiej filmówce. Jutro moje pierwsze wykłady z nim, jestem bardzo ciekawa tego człowieka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones