Kurt Cobain

Kurt Donald Cobain

9,4
14 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kurt Cobain

Bez wątpienia był dobrym muzykiem i tekściarzem. Byc może troche pogubił się w swojej
oszałamiającej sławie ale jedno przyznać trzeba: miał niezwykłą charyzmę i sposób przenikania do
ludzi poprzez swoje teksty. Nie powinno nas obchodzić jego życie prywatne lecz to co tworzył dla
muzyki.

americana

Dobrym tekściarzem? Który jego tekst jest dobry? Może po porostu nie rozumiem jego twórczości, albo mamy inny gust, ale dla mnie jego teksty wyglądają jak zlepek przypadkowych zdań, który mają po prostu pasować do melodii :) Zgadzam się jednak z tym, ze nie powinno nas obchodzić jego życie prywatne tylko jego muzyka. Dlatego dostał ode mnie 1/10 ;)

rollingstonesid

No kolego chcialabym uslyszec jakikolwiek utwór Twojego autorstwa i sprawdzic Twoj tekst, jak dla mnie jest sztuką nagrać kawałek, w ktorym slowa pasują do melodii.

americana

Nie rozmawiamy tu o mnie więc argument typu "chcialabym uslyszec jakikolwiek utwór Twojego autorstwa i sprawdzic Twoj tekst" jest co najmniej żałosny. Dla mnie żadną sztuką nie jest dobranie przypadkowych zdań pasujących do melodii. Sztuką jest napisać tekst pasujący do melodii, który ma sens i który da się zrozumieć.

rollingstonesid

Widocznie jesteś mało inteligentny skoro ich nie rozumiesz i nie musisz obwiniać o to innych :)

metdudek

skoro ty jesteś taki inteligentny to wyjaśnij mi sens słów, chociażby do smells like teen spirit. Dam ci konia z rzędem jeśli to zrobisz :)

rollingstonesid

Właśnie w tym tkwi geniusz pisanoa tekstòw u Cobain'a: one są zupełnie szczere i prawdziwe i trochę przypominają wiersze : nie wszystko jest podane na tacy, żeby zrozumieć słowa jego piosenek trzeba się w nie zgłębić.

djaworska11

teksty piosenek przypominające wiersze to pisał Jim Morrison. teksty Cobaina to moim zdaniem co najwyżej pseudo poetycki bełkot :)

rollingstonesid

Każdy ma swoje zdanie :) Tak samo można oceniać poetów, jednych doceniamy, innych nie. W każdym razie Kurt był jedyny w swoim rodzaju, szkoda, że nie ma go już wśród nas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones