Lady Gaga

Stefani Joanne Angelina Germanotta

8,5
24 092 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lady Gaga

Wszystkim tym, którzy zarzucaja tej wokalistce brak talentu wokalnego polecam obejrzenie filmu HBO z trasy 'Monster Tour Ball'. Dopóki nie zobaczyłam tej produkcji, sądziłam, ze GaGa wybiła się jedynie poprzez kontrowersyjne stroje/zachowanie (jako obrońcę praw zwierząt, najbardziej poruszyła mnie mięsna kiecka, ale nie o tym chce pisac). Jednakze ta dziewczyna ma tak zaje...niesamowity glos, ze az ciarki po pleca przechodza. Szczegolnie widac to w piosence Speachless (wersja live)...wow, po prostu wow. Wszystkei inne pseudo - gwiazdo - wokalistko - celebrytki (w tym Miley C, którą zwykłam szanować, jednak w pore się opamietalam) moga jej buty czyscic.

Marletti

Wybiła się kontrowersyjnym stylem bycia, samym wokalem nie da się wybić. Głosów na poziomie gagi jest pewnie wiele na świecie, w samych programach typu Idol, X Factor itd można znaleźć podobne, a nawet lepsze wokale. Gdyby na prawdę wokal się tak liczył, to współczesna publiczność wiedziałaby kto to jest Aretha Franklin, która miała najlepszy żeński wokal w historii, Jej gaga nie jest godna nawet butów czyścić.

shady_88

W pełni się z Tobą zgadzam, Franklin swoim wokalem może zmieść ze sceny niejedną 'spiewaczke' nowego pokolenia, tak samo jak niesamowita Barbara Streisand (moja idolka). Jednak moj post odnosil sie do ludzi krytykujacych Gage za brak talentu wokalnego, ktory ona posiada.
EDIT: A co do programów pokroju X Factor - wybacz, ale nie ma tam az tylu wokalnych talentow. Na castingach przechodza tylko Ci, ktorzy dadza sie pozniej 'sprzedac', ze tak to ujme. Jedyna osobistoscia godna uwagi jest niejaki pan Loska, reszta to nastawione na komercje produkty marketingowe (lacznie z M. Szpakiem, ktoremu wydaje sie, ze jest Bog wiem kim).

Marletti

Z tym X factorem to nie odnosiło się do polskiej edycji,, tylko ogólnie, że w takich programach na całym świecie biorą udział osoby o podobnym poziomie wokalu do Gagi. Dlatego nie uważam, że Gaga robi furorę w tv dzięki wokalowi. Jest na topie przez jej kontrowersje, o których głośno w mediach. Co do Franklin, to swoim wokalem zmiata każdą "śwpiewaczkę" nowego pokolenia:)
Kurde kiedyś sukces komercyjny szedł na równi z artystycznym i sprzedawały się takie zespoły, jak Pink Floyd, The Beatles, czy Led Zeppelin, a teraz artyści, którzy są naprawdę świetni są w komercyjnym cieniu prostego cukierkowego popu:( wielka szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones