Lady Pank

8,5
11 ocen muzyki
powrót do forum osoby Lady Pank

Nowa płyta już w sklepach! Można było jej posłuchać przedpremierowo już na Interii... Co macie do powiedzenia na jej temat? Ja się osłuchuję i na razie nie powiem nic ;) Ale na pierwszy rzut oka mam wrażenie, że jest ciutkę słabsza od 'Strach się bać'... Fani, dzielmy się wrażeniami!! :)

buszasz

Jest inna niż SSB ale to nie znaczy że zła, moi faworyci to "Z dachu", "Swojski chaos" ale i reszta kawałków jest fajna.

sebastian22221

Odpowiadam po dość długiej przerwie :P

Moje ulubione to 'Dziewczyny...' i 'Miłość to jest wszystko', poza tym 'Mój świat bez Ciebie', 'Z dachu', 'Freedom time' i 'Życie jak maraton' też są wcale niezłe. Mimo to, lepiej podobała mi się płyta 'Strach się bać', 'Maratonowi' nie udało się zatrzeć pierwszego wrażenia. Żałuję, że Mogiel napisał tylko 2 teksty. Pewnie nie bez powodu piosenki, do których ułożył słowa, są moimi ulubionymi, bo uwielbiam jego styl pisania. Panas jest świetnym wokalistą, ale jego teksty średnio do mnie trafiają. Mimo to i tak szacunek dla niego, bo zmierzył się z tym wyzwaniem i mierzy od, huhu - paru ładnych lat. Ale przecież nie mogę liczyć, że cały czas będzie tak, jak np. przy płycie 'Tacy sami', że każda piosenka jest oddzielnym przebojem. Podsumowując - płyta jest dobra.

buszasz

Co do tekstów Panasa świetne pisał w latach 90 jak na płytach Zimowe graffiti i Międzyzdroje, na Łowcach głów też kilka fajnych tekstów napisał. Już niedługo będę się bawił na ich koncercie, dokładnie 28 lipca, grają w Bytomiu M1, pzdr fana :-)

sebastian22221

Oo, to dziś ten koncert :) Życzę dobrej zabawy, również pozdrawiam :)

Mnie najbardziej podobają się jego teksty z Nany, a szczególnie 'Młode orły' :) ale masz rację, najlepiej mu szło w latach 90'. Ten zespół jest boski :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones