Lance Henriksen

Lance James Henriksen

7,6
9 289 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lance Henriksen
oktagon32

dokladnie mam tak samo. ilekroc pojawia sie na ekranie w jakims filmie to w mi przez glowe przechodzi mysl: "Ooooo, Bishop tu gra"

baronio

Ta scena jak do tej rury wchodził - nieśmiertelna!

oktagon32

To nie jesteś jedyny! też tak mam

swoj_ze_swaja

I tak trzymać!

oktagon32

No to ja jestem następna :).
Oglądałam Obcy II za gówniarza, ale tę scenę też do dzisiaj pamiętam.
I ten strach, że Bishop musi opuścić bezpieczne miejsce...
(nie wychodź tam, nie wychodź... może jest jakiś inny sposób ratunku... )

SilverShade

Ja tez! Ten rzut kamery wzdłuż, w głąb tego rurociągu - zaj...!

oktagon32

"rzut kamery w głąb tego rurociągu"...

Ciarki mnie przeszły!! Od nowa mi się ta scena wyświetliła, brrr.... To niesamowite, jak ten film został zrobiony. Nawet po latach człowiekowi potrafią się wyświetlić zakopane w pamięci sceny przyprawiające o dreszcze.

SilverShade

DOKŁADNIE!

oktagon32

No proste, nawet jak ogladalem Millenium przez kilka sezonow to mowilem na niego Bishop :D

rozkminator

To mieliśmy podobnie:)

oktagon32

Bishop górą :) Świetny aktor jak dla mnie, szkoda , że nie wszystkie jego filmy na miarę jego talentu.

grazig

Fakt, poszedł jak to się mówi w ilość

oktagon32

Ale nie jest tak, że za te słabsze produkcje i kasa mniejsza. I tak go lubie :) . Na FB ma fanpage . Dziś terminator :). Jutro Alien.

grazig

Ja też, gdzie by nie zagrał, on gra dobrze!

oktagon32

Ja dokładnie nwm w jakim filmie pierwszy raz go widziałem(choć możliwe ze to obcy był) ale pierwszy film z którym po jego mordzie go kojarzylem to nieuchwytny cel gdzie zagrał świetnie tego łajdaka zresztą ogólnie na czarne charaktery jest stworzony co uznaje po tym filmie i fizjonomii jego wogle.ale Bishopa tez zagrał genialnie,pozdro

dj_carlos

Jak to się mówi "ma twarz" - raz zobaczysz i się już nie zapomni:)

oktagon32

W 3 grał człowieka który ponoć stworzył Bishopa też fajnie to wyglądało zwłaszcza co gadał do Ripley by ją przekonać by dała się zoperować.

ChubakaCieLubi

Tak, ma facet charyzmę

oktagon32

Teraz jest stary więc już raczej nie zagra ostatnim filmem gdzie był to bodajże AvP.

ChubakaCieLubi

Niestety

oktagon32

No jak dla mnie będzie bardziej detektywem z Terminatora gdyż ten film widziałem zdecydowanie wcześniej. Zresztą ten aktor to jakiś kumpel Cammerona bo właśnie dlatego dostał się do obcego znacznie później niż pojawił się w Terminatorze.

ChubakaCieLubi

Możliwe, niektórzy aktorzy mają swoich ulubionych aktorów (np Machulski - Chmielnik, Tarantino - Uma itp) aczkolwiek tak "dużo" później to nie było, 2 lata różnią te filmy:)

oktagon32

Tak ale terminator w telewizji polskiej był puszczany znacznie wcześniej niż Obcy 2. A Cammeron miał swego czasu swój zestaw aktorów zobacz obsada Terminatora znalazła miejsce w obcym 2 bodajrze Michael biehn który grał tego faceta z przyszłości był marinem w obcym 2 to nie był przypadek.

ChubakaCieLubi

Tak tak, wiesz, jak komuś się z kimś dobrze współpracuje to po co zmieniać

oktagon32

Szkoda tylko że po Obcym 3 saga zaczeła gnić. Ale to normalne zawsze tak się dzieje z tasiemcami.

ChubakaCieLubi

No dokładnie, ale wiesz, temat się wyczerpał, nie było już czym widza zaskoczyć

oktagon32

Można było moim zdaniem wymyśleć nową poczwarę a nie odtwarzać tą starą jeszcze straszniejszą i trudniejszą do pokonania.

ChubakaCieLubi

No właśnie. Ale jak to już w wielu wypadkach było pojechali na legendzie dla kasy

oktagon32

AVP 1 jeszcze dało się obejrzeć, chociaż i film był ciekawy nie wiem po co łączyć te światy no ale skoro stwierdzili że to działa to ok.

AVP 2 to totalne zero.

Prometeusz i tu jest problem bo gdyby ten film potraktować jak coś w tym samym świecie to ok też ciekawy film jednak ubolewa pod wyborem aktorów.

Następnej części nie widziałem na pewno obejrzę nawet jakby to było największe dno świata.

Co mi się jeszcze z nowych rzeczy podobało to Predators, Broly wypadł tam bardzo dobrze i film był bardzo dobrze przemyślany.

ChubakaCieLubi

Ja ostatnio Kingsmenów polubiłem, bo się sporo dzieje, no i nowe Mission Imp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones