Lance Henriksen

Lance James Henriksen

7,6
9 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lance Henriksen

Co myslicie o jego rolach w grach video? Jego najlepsze role w/g mnie to:

Modern Warfare2 - General Shepherd
Aliens vs. Predator - Karl Bishop Weyland
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - Dacher
Mass Effect - Admiral Steven Hackett

Ciekawi mnie kiedy w końcu Filmweb poszerzy horyzonty o gry wideo, gdyz te dwa nurty od dawna sie już ze sobą przeplatają, a role Aktorów w grach są nie mniej ważne niż te w filmach.

Turkisz80

O kurwa, to on był Sheppardem? :O Wiedziałem, że grali tam David i Pepper, ale Henriksen...

naza

Też byłem zdziwiony, ale to on. Pamietam że w którymś z Call of Duty narratorami byli "Jack Bauer" z 24 i Jason Statham

Turkisz80

W dwójce był Statham.

Salt_The_Fries

Najlepszy głos ma zdecydowanie Ron Perlman. Henriksen może być drugi moim zdaniem. Trzeci powiedziałbym, że Mark Hamill

Turkisz80

Jeszcze Lance podkładał głos pod Molova z gry Red Faction 2 - "I am Molov squad leader!!"

nudecroft

Nie grałem :)

Turkisz80

Polecam, fajna gra.

Turkisz80

Uwielbiałem gadać z Hacketem w ME właśnie dlatego że miał głos Henriksena. Poznać można od razu bo jest niepowtarzalny. Tak w barwie jak i w charyzmie. Ten gość nawet jakby cię grzecznie poprosił żebyś poszedł do sklepu kupić bułki to możesz poczuć się jakbyś miał zapier... w podskokach i wrócić z paragonem w zębach.

Floyt

Podobnie jak z Hugo Weaving. Wyobraź sobie jego głos w jakimś telefonicznym biurze obsługi.

Turkisz80

Weaing grał główną rolę w V jak Vendetta, czy w Matrixie drugą zaraz po głównym bohaterze. IMO on jednak sobie znacznie lepiej radzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones