Lara Jean Chorostecki

7,0
1 488 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lara Jean Chorostecki

jak ją widzę, to z miejsca mi się ciśnienie podnosi.

NudleKnorr

Mam dokładnie tak samo. Nie wiem czemu ale w każdym serialu jest chociaż jedna postać kobieca która denerwuje ponad wszystko...

NudleKnorr

NudleKnorr i SHADE19 - jesteście kobietami?

NudleKnorr

I tak lepsza od azjatki i i tej doktorki brunetki

NudleKnorr

Od pierwszej chwili gdy ją zobaczyłam w serialu miałam nadzieję, że ktoś ją szybko zabije xD Zresztą podobnie zadziałały na mnie Alana i ta Azjatka, którą Hannibal pociął, choć nie aż tak bardzo. Za to fajnymi postaciami kobiecymi były dr Bedelia i Abigail.

billie_jean4

O, mnie oprócz bezkonkurencyjnej dziennikarki denerwuje właśnie Abigail. Ale Lecter mnie zawiódł nie tnąc tej całej Freddie Lounds na kawałki w którymś z pierwszych odcinków, a ona nadaje się idealne na jakąś przystawkę do wystanej kolacji :D Resztę znoszę bez zastrzeżeń.

billie_jean4

No Alana i Azjatka, były sobie gdzieś tam, szare ludziki. Ale ta dziennikarka...zero jakiegokolwiek poszanowania czegokolwiek. Dla niej współczucie było tylko narzędziem manipulacji. Uważam, że tacy ludzie nie powinni istnieć, w ogóle, w realnym świecie też.

NudleKnorr

Jak dla mnie również znienawidzona postać, ale aktorka świetna, a poza nią również nienawidze doktorki Abigail, taka wkurzająca, ni w du.. ni w oko...

Krymek

Abigail to nie doktorka, to ta młoda. ;)

Andaira

Sorki faktycznie pomerdało mi się imię :)

NudleKnorr

no ale przecież ona gra taką rolę. właśnie ma być wkurzającą natrętną i nie mieć skrupułów jak to dziennikarka szmatławca :)

NudleKnorr

strasznie irytujaca i jeszcze kwasna w smaku ble xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones