Larry DavidI

Lawrence Gene David

8,2
888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Larry David

stworzyl dwa najlepsze seriale komediowe: seinfeld i curb your enthusiasm

i mysle, ze zrobi jeszcze jakis trzeci :)

nitefiend

Zrobi, zrobi...przebąkiwał coś u Lettermana:-)

peesem

hell yeah

mam tylko nadzieje, ze nie przyjdzie nam czekac na to cudowne dzielo zbyt dlugo

no i niech robi wiecej curba...wiecej i wiecej ;D

nitefiend

wie ktoś czy bedzie 8 sezon curb? jak bedzie to mam nadzieje ze bedzie w nim Leon:)

nitefiend

ten rzekomy "geniusz" zbeszcześcił publicznie w chamski i prymitywny sposób obraz Jezusa Chrystusa. Może kogoś to bawi ale mnie nie. Niestety ale w dzisiejszym "tolerancyjnym" świecie bezczeszczenie symboli chrześcijańskich jest zajęciem bezpiecznym i opłacalnym w przeciwieństwie do np. islamu czy judaizmu.

http://www.foxnews.com/entertainment/2009/10/28/catholic-league-blasts-larry-dav id-curb-episode-urinates-jesus/

betdin

dobry odcinek byl :) a że we wcześniejszych odcinkach wyśmiewano się wielokrotnie z islamu i judaizmu twoj drugi argument jest przykladem tyopwej prawicowej ignorancji,charakteryzujacej sie min. naginaniem faktów do wlasnych potrzeb a tobie gratuluje czerpania inforamcji z fox news, dzisiaj na przyklad dowiedzialem się z tej cudownej stacji, jak logo szczytu nuklearnego przypomina flagi państw muzulmańskich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones