Larry Joe Campbell

Larry Joseph Campbell

7,0
576 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Larry Joe Campbell

Super gra w "Jim wie lepiej" ma mistrzowskie zagrywki i teksty.Spoko ziomuś :P

rudy22

Tak rola jaką odgrywa w Jimie jest genialna. Ma brzuch i nie boji się go pokazywać xD - nawet z leksza lepiej gra od Jim swoje linie w scenariuszu, lepszym aktorem z leksza jest, potrafi udawać różne pozy, dopasować się do sytuacji i txt walnąć kieyd trzeba, ale ja i tak KOCHAM JIMA i SHERYL xD !!!!

Logan_Cole

Andy moim zdaniem jedna z lepszych postaci komediowych. Ja zawsze wspominam Andy'ego myjącego w spodenkach i zamalej koszulce samochod pani policjant

zawiszaczarny

Tą sceną zasłużył na miano najlepszej kreacji komediowej? Spoko, gusta i guściki. Rola fajna, ogólnie sympatycznie ją odgrywa.

zawiszaczarny

To było najlepsze najzabawniejsza z całego tego serialu jak mył ten samochód tej policjantce,było to w odcinku lemoniade

rudy22

Zgadzam się z wami że w ,,Jim wie lepiej" gra swoją rolę po mistrzowsku po prostu jest świetny w komedii :}

Omar_filmaniak

zgadzam się:) Andy to gość! to jak Jim po nim jedzie jest mega śmieszne

użytkownik usunięty
rudy22

No fakt moja ulubiona postać w serialu zaraz po Jamsie Belushim teksty nieraz ma świetne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones