Lars UlrichI

8,6
211 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Lars Ulrich

Piszcie co chcecie, być może nie jest on najlepszym perkusistą, ale jest on takim punktem, który
trzyma to wszystko w kupie, gdyby nie on Meta prawdopodobnie by się rozpadła. Wielki szacunek
do niego bo jest bardzo pozytywną osobą, wystarczy pooglądać backstage z koncertów :D

FXSe7eN

Lars zawsze ma gadane, dlatego tak dużo osiągnął. Tak się składa, że Lars zaczął organizować wszystko w Metallice dopiero po odejściu Rona, bo to Ron zawsze załatwiał im koncerty, zawoził ich i sprzęt, po jego odejściu ktoś musiał przejąć pałeczkę i wyszło na Larsa. Dla mnie Lars powinien iść w rodzinne ślady i być zawodowym tenisistą, też by dużo osiągnął xD Gdyby nie to, że ma wielkie ego i przyjaźni się z Jamesem to dawno by go wyrzucili, nawet Cliff w swoim ostatnim wywiadzie mówił, że jakby Lars zginął to by oblali jego śmierć i na następny dzień szukaliby nowego perkusisty xD Widać, że nawet wtedy Larsa nie lubili. No niestety ale grać to on nie umie, kiedyś James grał koncert z jakimś małym zespołem (nie pamiętam nazwy) i ludzie krzyczeli, żeby zagrał coś Metallicy a on, że miałby problem bo gra teraz z dobrym perkusistą i nie wyczułby rytmu :D Kiedyś (do 1993) był średni, teraz słaby. W dupie mu się poprzewracało od tych pieniędzy, gdyby chciał to dalej by grał tak jak w latach 90'.

Cliff1986

słyszałem o tym, że chcieli go wyrzucić po trasie, ale Cliff zginął :D Ciekawe jak to by się potoczyło dalej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones