Lasse Hallström

Lars Sven Hallström

7,5
2 355 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Lasse Hallström

obejrzalam po raz kolejny Kroniki portowe i po raz kolejny mnie zachwycily! ta histora i ten klimat.. po prostu rozpływam się za każdym razem :)
właśnie -klimat... Zauważyliście może, że każdy film Lasse'iego Hallstrom'a ma swój nadzwyczajny, niepowtarzalny klimat? ..spójrzcie na Czekoladę, Wbrew regułom, Kroniki portowe ...
każdy jest inny...
każdy jest piękny w swej niepowtarzalności i atmosferze...
wprost nie moge się doczekać innych obrazów Hallstrom'a!
muszę na pewno obejrzeć Casanove i Co gryzie Gliberta Grape'a. Mam nadzieję, ze oczarują mnie w tym samym stopniu :)
a co Wy sądzicie o klimacie w filmach Hallstrom'a? w ogóle o jego filmach? może któryś polecacie? :)
pozdrawiam!

użytkownik usunięty
toFFik

Tak każdy film Hallstroma ma swój unikalny klimacik..."Co gryzie Gilberta Grape" polecam gdyz jest wspaniały, madry i wzruszający....Skoro deceniłaś klimat filmu Czekolada, to zapewniam Że Gilbert Cie oczaruje! Dzieci z Bullerbyn mam nawet na DVD...kocham te książke! Facet naprawdę potrafi stworzyc niesamowitą aurę wokół swoich filmów, a każdy ma inną choć tak do siebie podobną....

toFFik

Ja właśnie obejrzałam Kroniki i jestem zachwycona! W pełni się z Tobą zagadzam - każdy film Hallstrom'a jest inny... Ma inny kolor... Ciepła Czekolada i zimne Kroniki (synestezja :D)
Choć widziałam tylko 3 (Kroniki portowe, Czekoladę i co gryzie Gilbrta Grape'a) jestem oczarowana! Muszę zobaczyć Wbrew regułom, masz?? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones