Laura HaddockI

Laura Jane Haddock

6,9
3 810 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Haddock

Nie rozumiem zachwytów, właśnie oglądam Transforners i nie mogę się nadziwić, że ją tam zaangażowano! Drewno jako aktorka... do tego kiepska uroda... zbyt szeroka szczęka, łydki masakra, mega grube, jak u kuca, nawet wysokimi szpilkami nie da się nic poprawić... głupkowata mimika.... do tego ubrana w skąpą kieckę eksponuje ciało upstrzone maaaasą pieprzy, pryzgli i innych brązowych cudactw na szyi, rękach, dekolcie... fuj!

agabar

Właśnie oglądałem Transformers. Z nudów, bo nie przepadam za tego typu produkcjami, choć ten mnie chociaż rozbawił. Pierwszy raz widziałem kobietę, dlatego od razu obciąłem kilka zdjęć, a tu wszedłem poczytać co nieco o niej. Może z twarzy nie jest wyjątkowa, wiele takich, ale zaskoczę Cię. Figura, małe piersi, uda, łydki jak twierdzisz od kuca :), a przede wszystkim maaaasa pieprzy, pryzgli i innych brązowych cudactw na szyi, rękach, dekolcie :) wskazuje/sugeruje, a wręcz świadczy, że musi być niesamowita w pewnych sprawach :)! Jeżeli będziesz miał okazję spotkać kobietę o podobnych parametrach, jak i z maaaasą pieprzy, pryzgli i innych brązowych cudactw na szyi, rękach, dekolcie, plecach, to przełam się. Naprawdę warto :)!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones