Lauren Cohan

Lauren Storholm

7,9
8 324 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lauren Cohan

Grała Belę Talbot w trzecim sezonie Supernatural, jedyna laska której Dean nie chciał przelecieć a wręcz odwrotnie działa na niego jak płachta na byka ;)

kylma111

Gdyby ich tyle razy nie wyrolowała (lekko mówiąc), to pewnie by przeleciał, nie zapierał się, gdy powiedziała mu prosto w twarz, że powinni mieć "angry sex", ale w tym odcinku znowu ich zrobiła w konia :)

Hydeist

Deana nie znasz??? Gdyby chciał to by ją przeleciał.

kylma111

To świetna postać była. Chciałabym, żeby wróciła pod postacią demona.

amaze

Tyle że według konwencji serialu jako demon musiałaby być grana już przez kogoś innego.

Trias

Tak, wiem. Ale już tyle było przekrętów jeśli chodzi o "naczynia" - znaleźli sposób na to, żeby Lucyfer wyglądał jak Mark Pellegrino, choć jego naczynie już dawno się rozpadało, Abadon też swego czasu wróciła do swojego starego ciała - w tym serialu zasady są po to, by je łamać ;) Jakby chcieli, znaleźliby sposób. Teraz otwierają się nowe możliwości: sobowtór Belli mógłby pojawić się w nowym świecie... ale widać, nie chcą. Szkoda. Ja o niej ciągle pamiętam.

amaze

Urocze. Naprawdę uważasz, że ktoś rozważałby jej powrót po takiej przerwie? Poza tym nie przesadzajmy - to była epizodyczna rólka a nie żadna znacząca postać dla serialu.

snowxn

Oczywiście, że tak nie uważam. Co innymi słowy napisałam w komentarzu powyżej. Ale lubiłam tę epizodyczną postać i wbrew wszystkiemu chciałabym jej powrotu, jakkolwiek byłby nieprawdopodobny. O ile wiem, nie ma przeciwko takiemu chceniu żadnych przepisów ;)

amaze

Jasne, że nie. Miło byłoby znów zobaczyć ją w serialu, w którym nie męczy buły.

Przeklęte TWD. A miałem nadzieję, że nie wróci w 9 sezonie.

kylma111

jeszcze lepszy był sen Sama o niej..:)

kylma111

Za to Sam chciał ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones