Lauren Cohan

Lauren Storholm

7,9
8 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lauren Cohan

...np to: http://665880566.r.lightningbase-cdn.com/wp-content/uploads/2013/03/lcohan.jpg
z góry dziękuję

użytkownik usunięty

no i nikt nie doda ładniejszego?

popieram! zmieńcie to zdjęcie!!

użytkownik usunięty
rachelos

coś nikt się nie rwie... a ja nie umiem, bo kiedyś próbowałam, tak to sama bym to zmieniła

też próbowałam i też nic z tego... yh

rachelos

Napisz do adma.

WeteranG13

poczekasz jeszcze z pół roku :) norma...

Dlaczego tak piękna kobieta ma takie paskudne zdjęcie profilowe? zarządzający tym profilem wstydźcie się wystarczy wpisać jej imię i nazwisko w Google i znaleźć można jej o wiele ładniejsze zdjęcia.

użytkownik usunięty
aen87

No jak widać, mój apel rok czasu obszedł się bez echa, więc pewnie nigdy tego zdjęcia nie zmienią, a na nim, wygląda nie dość że staro, to jeszcze zupełnie jest do siebie niepodobna... ;/

Pewnie ktoś złośliwy specjalnie nie zmienia fotki. A ona taka piękna szczególnie ten uśmiech ja ją dopiero w The Walking Dead widziałem. bo zacząłem oglądać i od razu wpadła w oko :)

użytkownik usunięty
aen87

Ja ją widziałam najpierw w Supernatural, zagrała tam przebiegłą, seksowną złodziejkę i od tamtej pory mnie urzekła, a w TWD wygląda zupełnie inaczej! Obejrzyj te odcinki z nią w SN - była fantastyczna :-) Bardzo ją lubię :-)

Ja ją tez bardzo lubię :) jak widać jeśli scenariusz tego wymaga wcieli się w daną postać i jak widać wychodzi jej to całkiem nieźle.

użytkownik usunięty
aen87

Jak ja zaobserwowałam, to zagrała dwie różne kobiety. Fajnie jej to wyszło.

Ja na nią trochę inaczej patrze pierw z męskiego punktu widzenia oczywiście uroda uważam też że świetnie jej w krótkich włosach, a dopiero później umiejętności aktorskie które trudno ocenić po jednej roli bo rola Maggie nie jest dla niej wydaje mi się byt wymagająca może się mylę :)

użytkownik usunięty
aen87

Nie musi za bardzo się tam wysilać, za to w Supernatural jak już mówiłam, miała zupełnie inną postać i tam by spodobała Ci się jeszcze bardziej :-) Nosiła szpilki makijaż spódniczki ^^ Ostra laska :-)

No to na podstawie tego co piszesz to faktycznie też mi się spodoba :)

aen87

Ale nie każde z tych zdjęć można legalnie wykorzystać

użytkownik usunięty
aen87

jest przecietna, piekne kobiety na kazdym zdjeciu wychodza pieknie a nie na 1 na 1000

Tak na dobrą sprawę w przypadku kobiet uroda moim zdaniem nie jest niczym najważniejszym liczy się bardziej charakter, osobowość wspólny język. Ale pierwsze na co zwracamy uwagę, to właśnie uroda która nie jest jak wspomniałem najistotniejsza. Co nam po kobiecie która jest śliczna jeśli np jej charakter jest nie do zniesienia?

użytkownik usunięty
aen87

kobieta nie musi byc piekna tylko do momentu gdy nie jest jakas zdeformowana i szpetna, bo wtedy najlepszy charakter jej nie wybroni.

w 2 str tez to pewnie dziala

Zgadzam się w 100%, nic a nic nie podobna do siebie :/

LrPrl

No ktoś złośliwy, to zdjęcie celowo zostawia i nie chce zmienić :D wyczuwam spisek :)

aen87

Możliwe :P Przydałoby się zgłosić to do jakiegoś moderatora, może by zmienił :P

LrPrl

Było zgłaszane i bez rezultatu :P

aen87

To zgłosić jeszcze raz, jak nie pomoże to kolejny raz i tak do skutku :D Ja to nawet nie wiem jak to zgłosić ^.^

LrPrl

Nie ja zgłaszałem :)

Hmmm.... to, zaproponowane przez ciebie może i jest ładniejsze (takie naturalniejsze), ale i tak (moim, subiektywnym, zdaniem) najlepsze jest to: http://www.imdb.com/media/rm1984428288/nm1659348?ref_=nm_ov_ph# (i to wcale nie ze względu na widoczność hmm hmm "płuc" :D - żeby sobie nikt nie pomyślał). A co do samej zmiany zdjęcia to choć wiem, ze od daaawna zajmują się tym inni (nie tak, jak wiele lat temu użytkownicy - dlaczego została zabrana im ta możliwość - nie mam bladego pojęcia) to nawet nie za bardzo wiem, gdzie należałoby to zgłosić ;) (czego i tak czynił nie będę, skoro ktoś już zrobił to wcześniej :) ).

użytkownik usunięty
cOOba

O nie, na tym zdjęciu jakoś za blado wygląda, staro i ma zdecydowanie za mocny makijaż. Ale jak wspomniałeś, każdy ma swoją subiektywną opinię ;-)
Lauren ma sporo ładnych zdjęć w sieci, ale na niektórych wygląda dość przeciętnie. Choć uważam, że ładna z niej dziewczyna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones