Lauren German

Lauren Christine German

8,3
9 920 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lauren German

W życiu bym jej tyle nie dała. Wygląda bardzo młodo, jak na ten wiek.

Carmellia

poważnie?
według mnie wygląda na 35-40 lat spokojnie

Carmellia

A jaki to wiek? Zaden. Ok 45 zacznie sie sypac. Poki co jest gites.

waga55

Oj, uwierz mi. Znam kobiety w jej wieku, które już po 35 roku zaczynają wyglądać jak 50-latki.

Carmellia

A ja mam 50 i wyglądam jak 35 latek :)) a znam facetów 30 letnich wyglądających jak 60 latkowie. Ot genetyka. Niestety wieku nie oszukasz i to z zewnątrz jakos wygląda pod ubraniem już nie.

waga55

A ja mam 50 i wyglądam jak 35 latek :))......ta jasne w snach chyba

fanzlalka

NO raczej nie..chcesz zdjecie?

waga55

Tak :)

użytkownik usunięty
lullaby_

a ja mam 57 i wyglądam jak 7

waga55

Genetyka i tryb życia, trzeba zdrowo jeść i ćwiczyć :D

Carmellia

Aktorzy, piosenkarze, sportowcy mający 40 czy 70 lat wyglądają lepiej od niejednej osoby na ulicy w wieku 20 lat. Także nie ma co się dziwić. ;)

lullaby_

Minęło kilka lat i już nie wygląda tak dobrze - według mnie. W drugiej części piątego sezonu Lucyfera, zdaje się, że mocno schudła, to w mojej ocenie bardzo ją postarzało, co nie oznacza że wygląda źle. Po prostu teraz wygląd ma na swój wiek, nie wydaje się młodszą, jak choćby 2-3 lata temu, gdzie w wieku około 40. lat, przypisać można by jej 35. lat.

krzys299

Tak jako jedyna z obsady znacznie sie pogorszyła jesli chodzi o wygląd. Wygląda na zmęczoną i wymiętą. I tak jakby coś robiła z twarzą ale efekt jest fatalny

Carmellia

No miałą trochę operacji plastycznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones