Lauren Socha

Lauren Marie Socha

7,2
758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lauren Socha

nie da rady jej słuchać bełkot nie z tej ziemi!

kosmitka_

ale właśnie dlaczego lubię ją słuchać,szczególnie gdy przeklina

adasiek1_2

fok sejk :)

juxy

łot de fok is brunch ?

adasiek1_2

i fokin lov ya

użytkownik usunięty
n0ah

Właśnie.. Jej akcent jest boski, przez pierwszy odcinek mnie niesamowicie wkurzał, ale teraz kocham momenty w których ona coś mówi ;-)

aj em fokin roket sajentyst!

Salvamee

Nie zgadzam się z autorka postu, jej akcent jest jej największą zaletą i urokiem, jest oryginalna

adasiek1_2

Haha, to z "brunchem" wręcz sztandarowe:
https://www.youtube.com/watch?v=u5Y7L7BzBks

kosmitka_

ja ją osobiście uwielbiam i ogólnie rozumiem lepiej niż np. Curtis'a. oi hitla! why have you got to be such a dick?

kosmitka_

ją chyba lubię najbardziej z serialu, właśnie dzięki jej akcentowi, jest poprostu genialny.

myc_ka

zgadzam się w 100% ! Uwielbiam każdy jej dialog : p

kosmitka_

Może niektórzy nie lubią jej akcentu, bo jest on trudniejszy do zrozumienia. Ja osobiście nie pamiętam, żebym kiedykolwiek spotkał się w jakimś filmie czy serialu, z aktorem którego akcent sprawiałby mi tyle problemów.

mat2040

Zajefajna, teksty i mimika miażdżą. W końcu za coś ta Nominacja bo Bafty jest.

mat2040

Nie pamiętam tytuły filmu ale Brad Pitt gra w którymś irlandzkiego czy szkockiego roma...wtf poprsotu tego to sie nie da zrozumieć... tam gra też jason statham. A co do Kelly, jej akcent jest świetny uwiebliam go;]

jak_ub

Sntach ;)

Mrs_Willis

FU.K Snatch...kocham swoje literowki

kosmitka_

Angielska dresiara z poprawnym akcentem byłaby jak Rumun bez złotych zębów. Miała zagrać brytyjską "chaw" i zrobiła to genialnie. O bełkocie to można mówic kiedy aktor w każdej roli papla jak z kluchami w gębie, dla mnie idealnym przykładem byłby tu Downey Jr, dykcja po zbóju

morigan84

akcent jest rewelacyjny! Jest zdolna i charakterystyczna! Nie wiem jak wy,ale ja podczas oglądania serialu,ciągle powtarzałam :"i fokin lov ya!"haha;)

kosmitka_

super ma akcent co ty bredzisz?
ps. widac ze nie byłes w UK

Baal

a Ty byłeś raz i wielki znawca jesteś trololo.

luke9471231941

Nie nie byłem raz mieszkałem tam ponad 6 lat
ps. po drugie trollo ty chyba masz tak na drugie imie i nie życzę sobię aby jakiś gimbus co w d..e był i g..... widział mnie nazywał trolem

Baal

kto tu jest gimbusem to jest, pisząc takie pierdoły pokazujesz swoją "dojrzałość" ;)))

luke9471231941

właśnie! bardzo dojrzałe jest też "Ja tam byłem a ty nie ", nie ma to jak się wywyższać!! jak w przedszkolu!!!

luke9471231941

Ja nie napisałem pierdoły tylko stwierdzenie faktu
To ty wyskoczyłes z głupkowatym hasłem to ci odpisałem że w D byłes i G widziałes bo zachowałes sie jak smarkacz wyskakujac domnie że jestem jakis trol
Jeżeli się nieznasz to po co sie wypowiadasz

Baal

Ja też stwierdzam fakty, polaczek widział trochę świata i uważa się za wszechwiedzącego. Serio? Porażka. :)

luke9471231941

Widzisz jak zwykle jestes w błędzie nie uwazam sie za "wszechwiedzącego" tylko poprawiłem człowieka ze jest w błedzie bo nasuchałem sie tego języka plus slangu i dzieki temu mam prawo poprawic kogos kto sie niezna i wypisuje bzdury

Co do "widział trochę świata " a co zazdroscisz mnie było i jest stac na wycieczki po za teren polski nie tylko w celu zarobienia
To pokazujesz nature polaczka sam nie ma to i sasiadowi nie pozwoli

PS. Tym zdaniem kończę pisać z tobą bo szkoda mi czasu przekomarzać się z tobą co mnie juz zaczyna bawic, co potwierdza mi mi to ze jesteś płytki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
luke9471231941

1. BYŁEM ZAGRANICĄ, PATRZCIE JESTEM BOGATY!" :D - no nie kazdego stac na podróże za granice a tobie widze ze gula skacze z zazdrosci.

2. A Ty niby kim jesteś? Arabem? Hipokryta. - Nie nie jestem Polakiem więc nie jestem HIPOKRYTĄ znowu jestes w błędzie.

3. Jesteś ograniczony umysłowo, jeśli myślisz, że jesteś fajny to zastanów się jeszcze raz albo zapytaj mamy :c - tym kometarzem pokazałes kim naprawde jesteś odwijasz kota ogonem a w dodatku jak smarkacz mieszasz w rozmowy osoby trzecie (zapytaj mamy ) tylko tak postępują poprostu ciecie delikatnie pisząc

4. Wiesz Debilem sam jesteś widze ze miałes trudne dziecinstwo zły dotyk boli całe zycie ale ja ci nie pomogę bo na to niema lekarstwa

D....a to zawód, k.r.a to charakter, szmata to kwestia wyglądu ty posiadasz wszystkie te elementy Kończe z tobą pisac bo to strata czasu na takiego ***** jakim jesteś

PS. Masz łeb jak sklep a w sklepie puste półki!!!

Baal

Nawet mi się nie chce tego czytać :d Bo zgaduje, że głupoty

kosmitka_

Mnie ona śmieszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones