Lauren Socha

Lauren Marie Socha

7,2
758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lauren Socha
natalien88

dokładsnie

natalien88

Ten akcent jest masakryczny. Może i w serialu ok bo pasuje do postaci , ale gdybym miała z taką osobą rozmawiać to bym za przeproszeniem ochujała :/ Ona mówi identycznie jak Jack O'connell ( Cook z the Skins) , swoją drogą oboje pochodzą z Derby a Anglii. Już wiem gdzie na pewno nie pojadę :)

Veiller

uwielbiam Skins, po prostu lubie te seriale za ich brytyjski akcent. A Socha akurat niewiele udawała bo widzialam z nią jakis wywyiad to mysle ze mowi bardzo podobnie jak w serialu...

użytkownik usunięty
natalien88

Mówi tak samo jak w serialu. Ja też myślałam, że tak genialnie udaje i ma wielki talent, ale po prostu rola z Misfits jej idealnie podpasowała. Chyba ci, którzy przyznawali jej Baftę tak samo się nabrali. xD
Strasznie mi staniała jak w jednym odcinku miała zamianę ciał z inną dziewczyną - nie dość że nawet nie próbowała mówić inaczej, to jeszcze grała identycznie jak dotychczas.

Grała identycznie? Mi właśnie zaimponowała tym, że dobrze zagrała "inną" postać.

użytkownik usunięty
InuSama

Najwyraźniej ile głów, tyle opinii. :)

Tak już jest skonstruowany ten świat i ludzie. Każdy myśli coś innego na dany temat :)

użytkownik usunięty
InuSama

Na ten dany temat myślę tak samo jak Ty! ;D

Wspaniale.

użytkownik usunięty
InuSama

Wybornie.

użytkownik usunięty
InuSama

Co nie znaczy że każdy ma racje :)

ale własny pogląd na daną sytuacje jest jakby subiektywną racją mojego jestestwa, więc według siebie mogę mieć rację, według ciebie nie i na odwrót.

Veiller

Derby nie ma tu nic do rzeczy; to po prostu akcent osoby nie wyksztalconej, z blokowiska-angielskie dresiarstwo.

Rlyeh

Serio?...
Krótki cytat z Wikipedii: "Most people in Britain speak with a regional accent or dialect. However, about 2% of Britons speak with an accent called Received Pronunciation, also called "the Queen's English", "Oxford English" and "BBC English" ( en.wikipedia.org/wiki/British_English ).
Chcesz powiedzieć, że dokładnie 98 procent Brytyjczyków to niewykształceni dresiarze? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones