Laurie Holden

Heather Laurie Holden

6,8
7 117 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laurie Holden

W twd strasznie irytująca...

Lord_Howard

popieram

Lord_Howard

Prawie wszyscy byli tam irytujący.

Zloty_Deszcz

w sumie to wszyscy oprócz Daryla, Ricka i Herschela ( jak dla mnie)

Lord_Howard

Daryl i Rick najlepsi (choć Ricka z początku nie lubiłam) później Maggie i Glenn też ok. Reszta "załogi" do kitu ;p

czarna404

Daryl na dzień dzisiejszy pierwszy do odstrzału. Tak nudnego i zarazem wyidealizowanego harcerzyka dawno w żadnym filmie nie widziałem. Reedus też się nie popisuje. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że pokazał się od tak dobrej strony w drugim sezonie, że z marszu wszedł do najlepszych, ale to co później z nim zrobili zakrawa o czystą kpinę. Koncertowo zepsuty na każdej płaszczyźnie.

Co do Holden, to Andrea może i denerwuje ale nie zmienia to faktu, że aktorka odwaliła kawał świetnej roboty odgrywając tą postać. Jak dotąd najlepiej zagrana damska bohaterka TWD.

tomb2525

Zabawny komentarz ty tak na serio o Darylie?

24h_noliffe

Tak, podobnie jak masa innych ludzi oglądających TWD.

tomb2525

Daryl byłok w sezonach 1,2,5, był ok ale 3 i 4 to była klapa.

24h_noliffe

Daryl był spoko jedynie w sezonach 1-2. Później to już równia pochyła do kompletnej tragedii. Jego mit niesamowitości jak szybko powstał tak szybko się rozpadł.

Lord_Howard

Oj tak, nie trawię baby w twd

Lord_Howard

no, nie cierpię Andrei. Chciała wszystkim pokazać swoją zajebistość, niestety bezskutecznie, a na dodatek wdzięczyła się do GUBERNATORA(najgorsza postać w serialach zaraz obok Joffreya xD)

Lord_Howard

Strasznie irytująca postać w SERIALU, ale jeśli chodzi o komiks to bardzo żałuję że nie została ona poprowadzona tak jak w oryginale.
To scenarzyści zrobili z Andrei taką wkurzającą babę, którą sami byśmy chętnie ukatrupili. Aktorka nie ma tutaj nic do gadania, bo zagrała fajnie.
W komiksie to równa z niej babka i taki trochę badass jeśli chodzi o strzelanie. Ogólnie bardzo pozytywna postać, a tutaj przez przekręcanie wszystkiego wyszło jak widać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones