Lea Michele

Lea Michele Sarfati

7,7
3 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lea Michele

anny paquin,racja?
bardzo mi ją przypomina,ale brakuje jej tylko sparki w zębach;)

kasiafilm

Lea to moja ulubiona aktorka więc proszę jej nie obrażać. Lea jest piękna a Anna ma typowo pospolity wygląd. No i Lea nie jest tak wkurzająca. ( nie chcę tą wypowiedzią urazić fanów Anny) . Mają zupełnie inne usta, oczy, nos(!). Być może mają troszeczkę podobne rysy twarzy ale nigdy nie przemknęło mi nawet przez myśl że są podobne.

Mellianaify

się nadajesz.nie obraziłam jej,a porównałam do genialnej aktorki.;///

kasiafilm

Ja podzielam Twoje skojarzenie do tego uwazam, ze Mellianaify lekko przesadzila, Anna Paquin ma juz Oskara na koncie, a ty co masz?

Wescik

PS, To przez te usta :)

kasiafilm

eee tam wykapana Demi Moore :)

podsad7

Demi Moore bardziej przypomina mi Idina Menzel - trenerka Wokalnej Adrenaliny w Glee i serialowa mama Lei (Rachel), więc wszystko zostaje w rodzinie ;)

kasiafilm

dokładnie :D przefarbować na blond, wywiercić jej przerwę na papierosa w zębach i istna Sookie Stackhouse ;]

Nancy_5

Jest podobna nawet;) ale jej tak samo nie lubię w "Glee" jak Sookie w "True Blood", więc to jest dla mnie największa podobizna:)
Jednak przyznac muszę, że głoś ma fantastyczny;) Tylko jej postac w serialu jest naprawdę irytująca.

nestaaa007

bez kitu xd ding! ding! ding! *dzwonek (jak się coś wygrywa* xdddd

użytkownik usunięty
kasiafilm

ja się zgadzam z Tobą:) sama to od razu zauważyłam, podobieństwo w twarzy jest spore.

kasiafilm

hahahahah gdy obejrzałam pierwszy odcinek "glee: i ja ujrzałam odrazu weszlam w internet zeby sprawdzic czy to nie sa siostry ..sa bardzo podobne !
Mellianaify -> nikt nikogo nie obraza ...Anna to bardzo dobra aktorka

kasiafilm

Wygląda jak stara Rebecca Black. I kropka :P

kasiafilm

Na tym zdjęciu, ogólnie to nie bardzo. A przynajmniej obecnie już nie.

Gleek99

Podobna? a w życiu, bzdury wypisujesz, dwa zupełnie różne typy urody, jeżeli miałbym wybierać to wybrał bym Ją.

kasiafilm

odniosłem takie samo wrażenie :]

kasiafilm

A mi z kolei w niektórych momentach przypomina Lanę del Rey :)

kasiafilm

Do Anny Paquin? Może... Mi w niektórych ujęciach przypomina Penelope Cruz, np.:
Lea: http://www.labelleetleblog.com/wp-content/uploads/2011/02/lea-michelle.jpg
Penelope: http://www.hot-tapety.pl/zoom/1135/penelope_cruz/1280x1024/

kasiafilm

Trochę podobna, ale Anna ma mniejsze oczy i usta, jest bardziej pucołowata. Gdyby zrobiła sobie policzki i usta, byłaby bardziej podobna do Lei. Lea ma świetny głos, ale grać nie potrafi, strasznie przegięta i teatralna. Anna nie potrafi śpiewać, ale gra lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones