Lee Arenberg

7,9
5 214 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lee Arenberg

Jedna z fajniejszych postaci w ,,Klatwie czarnej perly,,.Fajnie ze wystąpi w drugiej i trzeciej czesci. Ciekawie czy bedzie takze jego koleżka (ten z badziewnym okiem)

JaszczurXP

hahaha przyznam sie bez bicia znam go tylko z tego filmu;] naprawde rozbawiło mnie to " Ciekawie czy bedzie takze jego koleżka (ten z badziewnym okiem)" hahaha przepraszam;] fajnie zagrali tam obaj;] pozdrawiam i zapraszam do siebie;]

użytkownik usunięty
LaraNotsil

Zarąbiście gra. Zauważyliście, że potrafi podnieść osobno lewą i prawą brew?! (Haha, ja też :P )

Super zagrał. A propos brwi to tez tak umiem, ale tylko lewą, bo ja w ogóle jakaś taka lewa jestem :)

JaszczurXP

Bardzo fajnie ze wystąpił była kupa smiechu! :D

JaszczurXP

a ja tylko prawą ;)

JaszczurXP

A ja dwie podnoszę :D ale śmiechu to dużo było :)

martajanik10

Ja obie na raz umiem :D
Lubie tego aktora, chociaż tylko w Piratach go widziałam :D A ten brzuszek :D

JaszczurXP

mógłby się w czwartych piratach pokazać

Wookie_LG

No i się nie pojawił...
Bez nich i reszty genialnej załogi film na poziomie trzymają tylko Rush, Depp i Penelopa :(
W poprzednich częściach ZAWSZE był wianuszek przezabawnych postaci...

użytkownik usunięty
Simple_man

Oni pasują do tego filmu bo są komediowi a to tak naprawde komedia Depp, Ragetti (ten z klopotliwym okiem) i Pintel grają kemedyjnie. ♥

Oczywiście. Prawdziwi kapitanowie statków pirackich to była zupełnie inna bajka

JaszczurXP

szkoda że w czwartej częsci piratów się nie pojawili to własnie ich w tym filmie brakowało

JaszczurXP

Dokładnie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones