Lee DanielsI

Lee Louis Daniels

6,8
371 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Lee Daniels

Debiutanckiego filmu co prawda nie widziałem, ale Precious i Paperboy to naprawdę dobre kino, oba różne gatunkami - pierwszy to poruszający dramat, drugi duszny thriller. Zobaczymy jak dalej, w 2013 szaleje, aż 4 filmy w produkcji - czekam!

Pauleta

Jakie znowu 4 filmy? Skąd żeś, człowieku, takie informacje wziął?

Mowiacy_do_reki

I po co te nerwy? Napisałem ten komentarz w lutym, wtedy miał wpisane 4 filmy w 2013, widocznie w jednym z nich nastąpiła zmiana na stołku reżyserskim, zostały więc 3, a przynajmnej w teorii, bo na razie wiadomo jedynie o "The Butler"

Pauleta

Jakie znowu nerwy? Co ty opowiadasz? Raczej niesamowite zdziwienie. Nawet mało ambitni reżyserzy nie mają 4 filmów rocznie.
No to może chociaż podaj źródło, bo zapewniam Cię, że zdaję sobie sprawę, kiedy pisałeś ten komentarz (uwzględniłem to) i zapewniam Cię, iż nie miał wtedy wpisanych 4 filmów w produkcji. Teraz znowu twierdzisz, że 3? W 2013 roku wyszedł jego jeden film - "The Butler", a kolejny nawet nie ma premiery i obsady, i na dzisiaj mówi się, że będzie to biografia Janis Joplin.

Mowiacy_do_reki

Sugerowałem się tym co widnieje w jego filmografii na filmwebie - na chwilę obecną są tu 3 filmy na rok 2013, w lutym widocznie musiały być 4, bo nie pisałbym że są jak ich nie było :) Poza tym mówię, że to teoria, bo na razie do skutku dojdzie co wiem to The Butler

Pauleta

O ja...Ej, masz rozbudowany blog (podoba mi się), siedzisz na filmwebie od 2006 roku, a gadasz jak żółtodziób. Stwierdziłeś, że ma 4 filmy, bo tak na filmwebie w profilu jest... Ręce opadają. Jakbyś był nowy, to bym się nie czepiał, ale jesteś tu dłużej i nawet masz jeden łeb, czyli kiedyś ostro dodawałeś - tym bardziej nie powinieneś takich głupot pisać.
Wchodzisz na profile tych filmów i nic tam nie ma, tzn. że nie ma żadnej produkcji. Powinieneś to wiedzieć.
Przykład. Mamy rok 2010. Lee Daniels będzie robił film "A", premiera 2013. Na imdb jest profil "A", premiera 2012.
Ktoś dodaje to na filmweb.
Rok 2011. Lee Daniels będzie robił film "B", wychodzi na to, że film "A" idzie w odstawkę. Na imdb pojawia się profil "B", premiera 2013 rok. Film "A" idzie w development po prawej stronie na imdb, bez roku.
Rok 2012. Lee Daniels będzie robił film "C", producenci także zatrudniają scenarzystę do przepisania filmu "A". Film "B" idzie w odstawkę bez roku. Film dostaje przypuszczalną premierę na imdb na 2013 rok. Tak samo film "C". Film "B" idzie w odstawkę bez roku.
Przełom 2012-2013. Lee Daniels rozpoczyna zdjęcia do filmu "D", premiera 2013 rok.
Na filmwebie zostają więc 4 filmy z rokiem 2013. Z tym, że 3 z nich są totalnie gołe. To był najprostszy przykład. Są różne inne kombinacje (treści newsów, inne źródła). Nie spodziewałem się, że tak doświadczony użytkownik będzie pisał, że gość ma 4 filmy w 2013 roku, bo na filmwebie są przy nim 3 gołe filmy.

Mowiacy_do_reki

w sumie nowymi produkcjami aż tak się nie interesuje, dopiero gdy wychodzi zwiastun wtedy się nim zaciekawiam, więc nie wiem co aktualnie kręci a co jest projektem martwym, ale ok, dzięki za wytłumaczenie jak to działa
a co do "ostrego dodawania", to nic nigdy takiego nie było, wynalazłem sobie sprytny sposób na punktowanie bez tracenia czasu na mozolne poszukiwania i tak punkt po punkcie się uzbierało ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones