Lee Pace

Lee Grinner Pace

8,0
20 692 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lee Pace

Doskonale zagrał Thranduila, nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli.

alexis586

Jestem świeżo po seansie i też tak uważam, ja tylko wyczekiwałem na sceny walki w jego wykonaniu ;D

FanEpicMovie

Tak.. w końcu w akcji :D

alexis586

Najpiekniejszy moment filmu:)

nikr11

co jak co ale najpiękniejszym momentem filmu była reakcja Thranduila na widok siedzącej z martwym już Killim Thauriel :)

alexis586

Ja również. Nawet więcej,, ubolewam że tak mało go było. Mogli by to jakoś kontynuować czy coś, żeby go więcej było :P
Był genialny, zresztą jako Ronan również spisał się doskonale, ale w tej roli nie był tak majestatyczny jak w Hobbicie.

Rossellinique

Zgadzam się z Tobą. Oglądając "Pustkowie Smauga" miałam wrażenie, iż patrzę na prawdziwego Elfa. W sumie wszyscy aktorzy grający Elfów byli niesamowici, ale Thranduil w wykonaniu Lee poprostu wbił mnie w fotel; nieziemska wręcz eteryczność bijąca od króla Leśnego Królestwa zmieszana z okrucieństwem ( według mnie oczywiście ) tworzy niesamowitą mieszankę wybuchową. I jeszcze do tego należy dodać magiczny głos i sposób poruszania się Thranduila - coś pięknego :) Nadal nie mogę uwierzyć, że Ned z "Gdzie pachną stokrotki" a Thranduil to jedna i ta sama osoba he he. Z niecierpliwością czekam na pojawienie się 3 części Hobbita na bluray :) Pozdrawiam.

Shayira

Dokładnie. Tak samo idealni jako elf był Orlando oraz wczoraj dopiero przez mnie odkryty Bret McKenzie jako Lindir. Podobno występował w LOTR i jak to Ian powiedział "Był tak piękny jako elf, że Peter zdecydował się go znów zatrudnić" ;-D z tym że w LOTR nie miał chyba imienia. Tak czy siak Thranduil Lee'a bije wszystkich z tą mejastatycznością i zajebi..ą.
Dokładnie, ja nie wiem jak, ale Lee idealnie to wyważył i połączył, sam zresztą mówił, że grając tę postać musiał wziąć pod uwagę że ma ona ponoć dobre 3 tysiące lat (Dobrze mówię?) więc nie mógł się zachowywać jak postrzelony elfik. Idealnie się mu to udało.
Ja tego aktora widziałam jeszcze jako Ronana w Strażnikach Galaktyki i tam był równie genialny-polecam Ci :-) Grał czarny charakter, a mimo to darzyłam go sympatią.
Z pewnością obejrzę inne filmy z nim, ale za Thranduilem będę tęsknić. Byłabym wniebowzięta gdyby zrobili taki extra film z samymi elfami, no ale za dużo dobrego by było ;-P

Też mam w planie zakup wszystkich 6 filmów, ale to kiedyś :-)

Rossellinique

Około 6 tysięcy lat o ile dobrze obliczylam, tak dostojność i piękno tej postaci wzbudza wielki podziw i dziwię się niektórym opiniom typu że jackson zamiast króla wykreował królowę elfów ect. Co do samego Lee to polecam Halt and Cath fire świetny serial i rewelacyjna rola Pace 'a :)

alexis586

Ahh nie dogodzi się wszystkim ja to pomijam. Dla mnie jest to postać idealna i nic tego nie zmieni ;-D

Kuurczę wszystko z nim bym z przyjemnością obejrzała. Po ten serial też sięgnę, choć nie wiem kiedy xD

Rossellinique

jak już sięgniesz to się nie oderwiesz aż nie skończysz, Lee jest świetnym aktorem. Thranduil to mój ulubiony elf ( i jak widzę nie tylko mój ) dopiero teraz zaczynam oglądać jego wcześniejsze role i po prostu jestem zachwycona. H&CF, The Fall, GotG, Stokrotki - jest wyśmienity...

sweetgirl_fw

H&CF i The Fall to jego najlepsze role moim zdaniem, po obejrzeniu The Fall przez dobre kilka dni siedział mi w głowie, świetnie zagrana rola.

sweetgirl_fw

Na razie to w ogóle muszę filmy odstawić, bo sesja :(
Ale mam motywacje by wszystko pozdawać w pierwszych terminach-więcej czasu na nadrabianie zaległości filmowych, a tego aktora muszę obejrzeć w czymś innym :-D

Tak też czuję że jest co najmniej dobry, bo te dwie role które widziałam były obłędne. Mam nadzieję że będzie coraz częściej występować w coraz ciekawszych produkcjach :-)

Rossellinique

Chrzań sesje, oglądaj Pace`a :D nie no żartuję też mam ten problem obecnie ale jestem taką kinomanką że czasami wolę poświęcić swój czas na sen i obejrzeć coś :)

alexis586

Aa tak to też znam niestety aż nadto. Nie raz szłam spać nad ranem po dopiero wtedy miałam czas by coś zobaczyć. Ale nie, mam tyle nauki że filmy odpuszczam, ale za to serial sobie jeden będę oglądając-po jednym odcinku przy obiedzie, żeby nie było :-P
Ahh chce ferie!

Rossellinique

Przepraszam, że wcześniej nie odpisałam, ale nie miałam kiedy przysiąść do komputera :(. Poszłam za Twoją radą i obejrzałam " Strażników Galaktyki " i faktycznie miałaś rację - jako Ronan również wypadł świetnie ( na koniec troszkę smutno było patrzeć na jego śmierć ).
Wracając jeszcze do tematu Elfów - również mi się marzy, aby Jackson stworzył film tylko o Elfach ( to by było niesamowite ). No ale przede mną jeszcze "Bitwa Pięciu Armii", więc mam na co czekać.

Mam do Was pytanie : gdzie można obejrzeć H&CF ?

Shayira

Kinoman, polecam gorąco, i z niecierpliwością czekam na 2gi sezon :)

alexis586

Wielkie dzięki :D. Jeśli znajdę dziś wieczorem czas, to w końcu zapoznam się z tym serialem.

Shayira

Bardzo proszę :) z początku może wydawać się trochę nudnawy ale zazwyczaj tak z serialami bywa

Shayira

Ależ spokojnie nic się nie stało :-)
Cieszę się że poszłaś za moją radą, i tak to akurat nie było dobre, ale cóż tak być musiało..
Ojj to Bitwę jak najbardziej oglądaj. Co prawda aż tak dużo jakby się chciało to go nie ma, ale jest i to najważniejsze :-)

Shayira

Dobrze napisane :). Mnie po prostu brakuje słów, żeby opisać postać Thranduila. Była tak nieziemsko zagrana, że do dziś mam na jego punkcie małą obsesję. Z tego też powodu chciałam obejrzeć coś innego od Lee, ale nie jestem pewna czy taki substytut zaspokoi mój niedosyt Thranduila :(

N00NA

Mam podobnie :) I liczę na to, że jeszcze coś o Thranduilu nakręcą - oczywiście z Lee w roli głównej. Pewnie mało to prawdopodobne, ale kto wie, może... :)

Kaja82_fw

Ja nawet śmiem twierdzić, że to wcale nie jest prawdopodobne. Niestety.
Pozostaje mi tylko oglądać fanvidy i samemu je robić xD.

N00NA

Bo ja wiem... W końcu Thranduil brał udział w bitwie z Sauronem. Jest to opisane we Władcy Pierścieni, a do tego materiału wytwórnia filmowa ma prawa. Teoretycznie można nakręcić film o tym, jak broni swojego królestwa przed siłami zła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones