Leelee Sobieski

Liliane Rudabet Gloria Elsveta Sobieski

6,8
3 102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leelee Sobieski

ZA PIEKNA NIE JEST(PRZYGRUBA).GENERALNIE JEST FATALNA I MAM NADZIEJE ZE W WIELU FILMACH JUZ NIE ZAGRAC....POZDRAWIAM

obserwator_4

Fakt, jest bardzo słaba, nie ma za grosz talentu. Jej "gra" w "Dom Glassów" czy choćby "Miejsce na ziemi" jest totalnie beznadziejna. W innych filmach też wypada bezbarwnie. Co do urody, to się nie wypowiadam, bo każdy ma inny gust.

Rafikii89

kiedyś jak oglądałem 'dom glassów' miałem wrażenie że zagrała w nim bez zarzutów. może przez fakt ze film, w moim przypadku, pozostawił po sobie dobre wrażenie i do dziś uważam go za dobry thriller. Mialem jednak ostatnio okazje obejrzec "wspolnicy z przypadku", jeden z nowszych filmow z leelee, no i musze niestety stwierdzic ze faktycznie slabiutko zagrala..

co do jej urody to moglbym sie klocic. w ogladanym przezemnei ostatnio filmie, pokazala troche walorow ;P moim zdaniem JEST ladna

obserwator_4

A mnie się podoba. I jest normalna, a nie przygruba. Tak wyglądają Kobiety a nie dziewczątka. Nie możesz wzorować się na 14-latkach. Większość z nich w wieku 29 lat będzie wyglądała jak ona.

Woooo

Bardzo fajna kobietka, a czepiający się jej pedziowie niech podziwiają płaskie patyczaki w typie dziesięcioletnich chłopców...

Max66

:) Dobre!

Max66

W koncu ktos normalny sie "odezwal" :)

rodzyna132

Max jest bardzo normalny :)

tomucho77

Dobrze jest być w tym samym klubie, Tom ;-).

obserwator_4

Już mi słów brakuje skąd wy przychlasty się bierzecie ? dla takich jak ty przed założeniem konta powinien być test na inteligencję !

obserwator_4

słaba aktorka, ale jakoś mam do niej sentyment

kryslav

... dlaczego ?

tomucho77

jej nazwiska

kryslav

Pod jakim względem ?

tomucho77

Jan III Sobieski - bardzo ostro krytykował i walczył z sejmem, który działał na własne (prywatne) korzyści, zwycięzkie boje z nieprzyjacielami (głównie Turkami), obrona polskości oraz pomoc państwom, których nękał wspólny wróg. Wielki Wódz Polski.
nie wiem, czy to tylko zbieżność nazwisk, czy coś więcej, ale to jest właśnie ten sentyment

kryslav

Rozumiem :) (dlatego spytałem bo jest jeszcze wódka Sobieski).

tomucho77

a to już jest innego rodzaju sentyment hehehehe

obserwator_4

Zgadzam się i też Cię pozdrawiam.

obserwator_4

a ja cie nie pozdrwiam ....spier.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones