Leelee Sobieski

Liliane Rudabet Gloria Elsveta Sobieski

6,8
3 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leelee Sobieski

W necie piszą że jest ona spokrewniona z naszym królem :)) więc ona więcej Polka ..

slgosia

no nie wiem;p na wikipedii jest napisane: "Jak sama twierdzi, przez swego ojca Jean Sobieskiego, jest spokrewniona z królem Polski Janem III Sobieskim, który był jej "praprapraprawujkiem" i według niej "ostatnim królem Polski" więc to raczej takie samozwańcze pokrewieństwo, a znowu na wikipedii w wersji angielskiej jest tak: "obieski was born Liliane Rudabet Gloria Elsveta Sobieski in New York City. Her parents are American novelist/screenwriter Elizabeth (née Salomon), who also works as Sobieski's manager, and French painter and former actor Jean Sobieski. Sobieski has a younger brother, Robert, who attends Princeton University.
Sobieski's first name, "Liliane", was the name of her paternal grandmother. One of her middle names, "Elsveta", is derived from "Elżbieta", which is the Polish equivalent of "Elizabeth". Her father is of Polish and Swiss ancestry. Her maternal grandfather, United States Navy captain Robert Salomon, was Jewish, and Sobieski grew up in a "pan-religious" family; she has said that she is "proud of [her] Jewish roots" czyli nie ma nic o jej rzekomym pokrewieństwie z Janem III Sobieskim.

proops

taka 7 woda po kisielu

BlackRose58

Ludzie to debile. Nie jeden pies nazywa się Burek. Natomiast takowe teorie są żałosne, bo cała rodzina z pokoleniem Sobieskiego wymarła śmiercią naturalną.

użytkownik usunięty
Osgiliath88

No nie do końca tak jest. Ja znam gościa z tytułem książęcym z czasów... przed Mieszkiem I.

Twoja ironia ja tak zabawna, że żałosna no i z bykiem. Tytuł książęcy przed Mieszkiem I, hahahahahaahhahahahaha. Won do szkoły uczyć się, a nie trolować.

Jerzy Kozarzewski (1913-1996) ostatni który miał więzy krwi z rodami Sobieskich i Norwidów.

użytkownik usunięty
Osgiliath88

Co ty chrzanisz? Ludzie mają udowodnione pokrewieństwo z Karolem Wielkim!
Won do szkoły , a nie trolować!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Osgiliath88

Nie chce mi się nawet czytać tego, co napisałeś prostaku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Osgiliath88

Haplo? Witaj z powrotem! ;-)

użytkownik usunięty
Osgiliath88

P.S. Byłeś już u tego psychoanalityka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones