Lela Rochon

Lela Rochon Staples

6,8
537 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lela Rochon

Ona jest brzydka, kiedy miała 30 lat i teraz. W filmie "Za ciosem" miała tylko ładne nogi i to wszystko, twarz ma brzydką i nie zasługuje na miejsce w 50 najpiękniejszych ludzi.

dingo21_filmaniak

Ja już widzę jak ty wglądasz! :D

rysiu_wieczorek

Głupia odpowiedź, bo ja nie brałem udziału w żadnym rankingu piękności. Jeśli ktoś chce brać udział w jakimś konkursie piękności to powinien być przynajmniej ładny.

dingo21_filmaniak

,,Być przynajmniej ładny" - dobre. To kocmołuchy się na ochotnika zgłaszają się do konkursów piękności??????? To tak jakby mięczak zgłaszał się na konkursy kulturystyczne. Tylko że na ranking najpiękniejszych ludzi magazynu "People" nikt się nie zgłasza. Sami wybierają i głosują albo czytelnicy, albo dziennikarze tego periodyku - nie wiem jak jest dokładnie. Nie przypadkiem w takich rankingach wygrywa ten kto w tych czasach jest na topie. To zawsze celebryci. A konkursy piękności wygrywają anonimowe osoby, których jedynym atutem jest uroda. Najwyżej później stają się tacy zwycięscy celebrytami (vide Ewa Wachowicz).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones