Lena Góra

7,1
1 864 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lena Góra

Niestety zupełnie nietrafiony wybór w ekranizacji prozy Szymona Twardocha pt. Król. Ani zewnętrznie, ani aktorsko nie daje rady.

torgm

Bzdury , właśnie świetna jest !

torgm

Ciekawe. Mnie się tam ogromnie podoba i od początku zwróciła moją uwagę.Taka kobieca zadziorność jest przez Nią bardzo przekonywująco prezentowana. Uwodzi po prostu. W niczym jej wcześniej nie widziałem...

torgm

każdy ma prawo do swojej opinii.... według mnie jest świetna. Bardzo przekonywująco odzwierciedla postać opisaną w książce. W ogóle ten serial jest wyjątkowy wręcz pod względem gry aktorskiej i doboru aktorów do postaci. Reżyser postawił bardzo wysoko poprzeczkę, bardzo wysoko. Ale.... jest efekt !
Pozdrawiam.

torgm

Rewelacyjna w Królu

torgm

Potwierdzam. Fatalna w Królu.

torgm

Świetna jest i koniec kropka.

torgm

Jest wprost kapitalna w swojej roli

torgm

Rola nieduża ale ważna i świetnie sobie z Nią poradziła.

torgm

Jej rola w Królu to rewelacja! Dziewczyna świetnie zagrała

torgm

Zgadzam się niestety. Wyobrażałam ją sobie jako blond femme fatale... A pani Lena nie daje rady...

torgm

Szczepana matole.
Nietrafiony to ty masz szczoch do kibla

torgm

właśnie w Królu wymiata

torgm

Bzdura. Była świetna....

torgm

Zgadzam się, nie podołała dziewczyna. Jakby nie wiedziała kim jest graną przez nią postać. Słabo, nie przekonała mnie.

torgm

Mnie się ta rola bardzo podobała, ale ja mam tą przewagę, że książki nie czytałem :)

torgm

Pod względem urody, rysów twarzy na pewno daleko jej do zjawiskowej piękności z książki. Rysy ma dość pospolite. Jednak ma coś w sobie. Taką godność, pewność siebie, klasę. Po Ziembińskiej miało być widać, że jest dobrze i wysoko urodzona. I ta aktorka to dobrze zagrała. Widać to w postawie w gestach. Jest bardzo pociągająca i ma charyzmę. To coś, co sprawia, że zwraca się na nią uwagę. Ja na pewno wyobrażałam sobie kogoś w stylu Grace Kelly, Virny Lisi, Veroniki Lake, Poli Raksy. Kogoś o urodzie klasycznej i jednoznacznie zjawiskowej.

torgm

Za to mega trafiony w " noc w przedszkolu"

torgm

dla mnie również beznadziejna, a uroda typowo radiowa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones