Lena Headey

8,3
32 449 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lena Headey

Zwróćcie uwagę na jej zdjęcia na filmwebie, na każdym ma skwaszoną buźkę, wręcz przepraszającą.
Damski Keanu Reeves.

Kortland

W grze o tron zagrała zupełne przeciwieństwo przepraszającej miny, a to głównie za tą postać aktorkę polubiłem.

W sumie można powiedzieć, że wykorzystała swoją przepraszająca minę, dodali jej inny ton głosu i wyszła cholernie charyzmatyczna, arogancka postać ;)

joshee

Tak, ale weź pod uwagę, że w GoT też chodzi z "maską"
Rozumiem, że wizja autorów itp, ale Cersei w serialu sprawia wrażenie zbyt opanowanej, w książce jest raczej wybuchową, dumną i myślącą, że uda się jej postawić na swoim kobietą.

Kortland

Zgadzam się

Kortland

Dokładnie tak - aktorka jednej miny. Odkąd ją po raz pierwszy zobaczyłam, zwróciłam uwagę na to, że jej mimika zna tylko jedno ułożenie. Tak się jeździ po Kristen Stewart za jej grę aktorską i jej jeden wyraz twarzy podczas gry, a o Lenie Headey nikt nie wspomina, a szkoda, bo dobry aktor gra również mimiką, a tę nawet Stewart ma bogatszą.

Coffie_eMka89

W aktorstwie przecież o to chodzi, aby grać mimiką, a z takim "repertuarem min." trudno o różnorodny przekaz emocjonalny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones