Lena Headey

8,3
32 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lena Headey

widziałam ją w zeszłym roku na żywo <3 (pracuję w restauracji, do której przyszła na lunch), ale
wtedy byłam jeszcze niewkręcona w Grę o Tron i głuuupia nic nie zagadałam, mimo że jakieśtam
3 odcinki wtedy już widziałam, i skojarzyłam jej piękne lico. eh. teraz jestem na bieżąco z serialem,
nadganiam z książkami, i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miała okazję zamienić z nią
słowo o czym innym niż o wodzie mineralnej i Pad Thai :D

buki89

co to jest pad thai?jaka wode zamowila?co zjadla?aperitif byl?gdzie pracujesz?

I_got_5_on_it

haha, wydajesz się podekscytowana/y moją wypowiedzią :D
Pad Thai to jedno z najpopularniejszych tajskich dań, którego bazą jest makaron z mąki ryżowej, smaży się je na woku z jajkiem, sosami, i warzywami, i podaje z pokruszonymi orzeszkami ziemnymi i limonką. :) nie pamiętam jaką wodę zamówiła, ale zdaje mi się, że zdecydowała się jednak na tap water (kranówkę. :P:) ) nie brała żadnych starterów ani przystawek. :) pracuję w restauracji o nieco głupiej nazwie 'Tampopo', w galerii handlowej Cabot Circus w Bristolu.

buki89

calkiem smakowicie brzmi, brak mi tylko jakiegos miesa :D
jestes kucharka? czy kelnerka? moze przylece do Ciebie jak postawisz mi tego thai xd

I_got_5_on_it

a jest i mięsko ;d można wybrać opcję z kurczakiem, albo z krewetkami, albo wegetariańską z tofu.
niczego nie będę stawiać, nie ma nic za darmo :P:) mogę co najwyżej zaserwować.

buki89

szkoda xd

buki89

ludzie po miesiacu w USA, wlasnie tacy sie staja, kolezanka tylko zartuje o darmowym obiedzie a tutaj od razu pelna powaga: "nie ma nic za darmo"...ehh it;s all about money!

monaker

Bristol to raczej Wielka Brytania.

monaker

dawno tu nie zaglądałam. teraz zajrzalam i jestem w lekkim szoku. od kiedy uśmieszki typu :P:) sugerują 'pełną powagę'? i jakim prawem oceniasz mnie w tak niemiły sposób bazując zaledwie na kilku zdaniach?
Nie wyjechałem do USA, nie jestem materialistką, a z perspektywy czasu ten mój post wydaje mi się trochę głupawy... mam nadzieję że Twój sposób myślenia też się trochę zmienił. pozdrawiam:)

buki89

hej dalej pracujesz w restauracji?xD co tam jak żyjesz :D

użytkownik usunięty
buki89

A puszczała po tym bąki? Bekała?

hahahahha

:)

buki89

Wydawała się być normalna czy taka wyniosła raczej? xd

Pearl158

była bardzo normalna:) zero wyniosłości:)

buki89

pracujesz tam jeszcze ?

Psyhe

trochę późna odpowiedź... nie, już tam nie pracuję.

buki89

trzeba bylo jej powiedziec ze jest brytolska sukaxD

buki89

A jakim papierem podtarła dupę po tym wyśmienitym posiłku? Jaki odcień miał jej klocek?

buki89

O kurna... Ja widziałem w Rose Theatre Kingston Tobiego Jonesa. Chcesz ode mnie autograf? Chcesz wiedzieć co jadł? Ribs czy Fish and chicken?

Tymon_P_

chciałeś mi pocisnąć (za post sprzed trzech lat) czy się pochwalić?

buki89

To jeszcze się zastanawiasz?

Tymon_P_

Zabrzmiało jak pocisk, ale jednak wplotłeś w tenże pocisk fakt że widziałeś innego aktora, więc zalatuje mi tu trochę hipokryzją... ale mniejsza o to, podrosłam trochę, wydoroślałam trochę, i nawet mi samej ten mój stary komentarz wydaje się głupawy. zatem dalsze ciśnięcie mi jest zbędne. niestety albo zupełnie nie ogarniam filmwebowego forum, albo nie da się tu usunąć swoich starych wątków. :(

buki89

Wybaczam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones