Lena Headey

8,3
32 497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lena Headey

Genialna aktorka

użytkownik usunięty

Uwielbiam ją ;). Uwielbiam, jak gra, jak mówi, jak patrzy, jak gestykuluje. W ogóle uwielbiam ją za całokształt. Po prostu jest swietna.
Jeju jak ja bym chciała żeby nakręciła miliony filmów, zebym nie marnowala czasu przy innych produkcjach :P Bo kiedy oglądam filmy z nią w roli głownej, to czas płynie niepostrzeżenie szybko i zaskakuje mnie, ze to już koniec ;(

Dobra dośc zachwycania sie publiczie, ide pozachwycac sie w samotności :P

Pzdr

Mnie zachwycila w "Imagine me & you", czekam na kolejne filmy Leny

Jest niesamowita. W "Imagine me and you" zagrała świetnie. Jej kolejne role na pewno będą fantastyczne.

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. "Imagine me & you" widziałam już ze 20 razy (jak nie więcej:) i wciąż nie mogę nadziwić się jej grą... po prostu bosssko wcieliła się w rolę Lucy!
A ten jej głos....;)

misia_25

Zmarnuje się, niestety.

Coś mi się wydaje, że poprzestanie na "Jaskiniach" czy "Nieustraszonych braciach ...". Mogłaby wziąć się za coś ambitniejszego. Ma talent. Naprawdę.

Martyna_8

Dlaczego ma się zmarnować? Nie rozumiem. Przecież nie zaczynała od filmów, które podałaś ale jest w branży od kilku lat! Wyrobiła sobie już opinie, gra przecież różne postacie, nie można jej zaszuflatkować więc nie wiem dlaczego miałaby się zmarnować? Ma dopiero 30 lat a to jak dla aktorki jak najlepszy moment by grać postacie dojrzałe!
Naprawdę nie rozumiem dlaczego wyciągnęłaś takie wnioski... Mogłabyś wytłumaczyć? Po prostu pytam bo nie rozumiem:)

misia_25

Widzieliscie foty z planu "300" - bedzie z niej boska zona Leonidasa :)))

miss_russ

jeszcze jedno - czy moglibysmy zmienic zdjecie w profilu? Np. na takie :P
http://i18.photobucket.com/albums/b129/Lenieke/1234934a-1.jpg [i18.photobucket.com/alb...]

miss_russ

Hehe - zdjęcie dobre! Podpisuję się pod tą prośbą:)
Każda jej kreacja jest znakomita tak a propos;)

użytkownik usunięty
misia_25

Ja też ;]
Możecie też dać np. :
http://www.lunabrothers.com/lenaheadey03.jpg [www.lunabrothers.com/le...] - to zdjęcie coś w sobie ma ... i ten wzrok ...

Lepiej niech zmienią na jakąś w rudych włosach ^^

najlepiej na jakies z imagine me and you lub z jaskini bo tam wyglądała najładniej. w plotce nie była najpiekniejszA :D i strasznie podoba mi sie jej głos.. taki... brytyjski :D nhie długo jade z klasą do kina na 300tu :D nie moge sie doczekaC ;)

janet1

jesli zależy Ci tylko na jej "pięknych" postaciach - koniecznie obejrzyj film "Aktorzy" - zdjęcie które mam w profilu jest między innymi z tego dzieła :]] film również sympatycznie się ogląda (komedia)..

W filmie "The Parole Officer" także świetnie wyglądała... Ciemne włosy.. no i ten niepowtarzalny głos....:)

ciekawa jestem kto założył ten temat? Wyrwał wszystkie moje odczucia wobec Leny z części moich własnych myśli :] ja także uwielbiam ją za całokształt, za to jakie role wybiera, za głos, słowa, gesty, mimikę twarzy.. jakby czas stanął w miejscu gdy pojawia się tylko na ekranie :]] ..spotkać Lene na ulicy to byłoby coś wielkiego!!!!

No to jedziemy do Anglii całą grupką w ślady pięknej Headey? :PP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones