Lena Headey

8,3
32 497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lena Headey

Sama nie wiem czemu. Pamiętam, jak bardzo spodobała mi się w Braciach Grimm, szczególnie jej uroda, taka lekko męska, bardzo wyrazista i zwracająca uwagę... Ale teraz mam z tym pewien problem... W każdym filmie, czy teraz w Grze o Tron nie widzę granej przez nią postaci, tylko właśnie Lenę Headey i jej charakterystyczną twarz, wciąż tę samą osobę. Nie wiem, może to kwestia tego, że wszystkie jej role to ponure baby/twardzielki/ostre kobiety z dużą dozą pierwiastka męskiego i dlatego jest w nich cały czas taka sama, czy może to jeszcze coś innego. Z jednej strony nie mogę sobie wyobrazić nikogo lepszego w roli Cersei, z drugiej...nie wiem, odpycha mnie ona jakoś, może po prostu chodzi o typ kobiety, który gra? Niech mnie ktoś poratuje, może jakoś inaczej spojrzę na babeczkę i się do niej przekonam;)

Prawdziwa_Magdalena

Ja chyba dopiszę się do prośby o ratunek;)
Cersei w wykonaniu Leny Headey jest, z jednej strony, jak wyjęta z książki, z drugiej nie mogę znieść jej blond włosów i tego, że w każdej scenie widzę królową z "300". Dziwne uczucie, bo do tej pory żadna aktorka/aktor nie wzbudzał takich uczuć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones