Lena Headey

8,3
32 514 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lena Headey

Jak połamać swoją karierę?

Być LENĄ HEADEY

Zagrała główną rolę w wielkim przeboju - "300" i co zrobiła potem...

zagrała w serialu.

I to kiepskim.

Jak można z własnej woli się tak zdegradować?

AutorAutor

dla kogo kiepski to kiepski, mi się podoba

AutorAutor

Ten "kiepski" serial jest więcej wart niż przebój "300".

miss_russ

rzecz gustu

ale terminator bez EDWARDA FURLONGA i LINDY HAMILTON,

to jak BATMAN bez MICHAELA KEATONA

AutorAutor

no wlasnie rzecz gustu jak piszesz !!! akurat batman z keatonem w porownaniu z obecnym Christianem Balem jest nie porownywalnie lepszy :D
A Lena zagrala bardzo dobrze w 300 natomiast sprawdza sie swietnie w ,,Kronikach... '' jak i filmach komediowych typu,,gry weselne'' :D jest wszechstronna aktorką - dlatego wzbudza sympatię ! Wystep w tak dobrym serialu napewno jej nie zaszkodzil wrecz przeciwnie ...

nelly_4

A mi podoba się dużo bardziej Batman z Balem w roli głównej :)

AutorAutor

... bardziej bym się przejmował jej rolą w czymś takim jak 'The Contractor' . A "Kroniki...' akurat chętnie oglądam i ciesze się że mogę sobie na nią popatrzeć ;)

sephiroth_4

Bardzo dobra i piękna aktorka, ale chyba serialem się zaszufladkowała, i nie zobaczymy jej już w jakimś dobrym filmie.

peesem

Nie rozumiem, dlaczego tak uważasz.
Nie wydaje mi się, by "serialem się zaszufladkowała". I na pewno zobaczymy ją jeszcze w jakimś dobrym filmie.

AutorAutor

300 to przebój no jednego sezonu ;))) ale o gustach się nie dyskutuję więc nie pisz że serial kiepski może niektórym się podobać

AutorAutor

nie wiem jak wy, ale ja jej nie cierpię, ani ładna ani z talentem.

michriutka

teraz to żeś palnęła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones