Lena Headey

8,3
32 363 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lena Headey

W każdej produkcji ma taki sam skwaszony ryjek,jakby zatwardzenie miała albo coś-aktorka
jednej miny czy jak? Powinna brać coś na przeczyszczenie kichy przed wejściem na plan-
strasznie spieprzyła rolę w grze o tron

androgenius

Myślałam, że tylko w GoT miała taką minę. Jak widać przeszkadza ona nie tylko mi... Jest trochę wkurzająca. Choć z drugiej strony- jak sięgam pamięcią, w '300' nie robiła takiej miny. Przed wystawieniem oceny dam jej jeszcze szansę i obejrzę ze dwa filmy ^^

Nawiasem mówiąc- nienawidzę postaci Cersei Lannister, bo to wredny babsztyl jest. Jednak pani Lena zagrała ją wiarygodnie, a ten skwaszony ryjek... cóż, oddawał jej podły charakter ;P Więc mam mieszane uczucia- wkurzająca mina, ale z drugiej strony dobrze zagrana postać- właśnie przez ową minę.

androgenius

Weź wstaw twój ryjek. Chętnie popatrzymy i ocenimy.

bartosz_barti

Założyciel tego tematu jest wyjątkowym prostakiem. Poznałem go już na kilku innych wątkach i wszędzie wypowiada się podobnie.
Najlepiej jakby nic swojego tu nie wstawiał
Pozdrawiam

HRA

Nie znam tego użytkownika, ale nie mogę się z jego postem w pełni nie zgodzić. Oglądając sceny z Cersei, miałam wrażenie że aktorka ma lekki paraliż twarzy, i to nie złośliwość... Mimo tego (raczej złudnego:)) wrażenia uważam, że Headey jest piękną kobietą, a jej chłodna uroda i mimika tylko dodaje smaczku scenom z udziałem jej bohaterki.

Do Mallitruff - czy ja wiem czy Cersei taka zła i niedobra? Z tego co pamiętam zaprotestowała, gdy jej synuś skazał Starka na śmierć. To nieznacznie poprawiło tę postać w moich oczach. (nie czytałam książek) Zatem... ja czekam na następne sezony, a wtedy wydam wyrok. :-)

Cleaa

Zaprotestowała, bo w zabijaniu Starka nie odnieśliby żadnych korzyści, kobiecina jest sprytna i to na pewno nie było miłosierdzie:P

elfka77

Oczywiście masz rację. Ale sam fakt, że potrafi dobrze ocenić sytuację, a nie mordować dla zabawy jak jej synuś czyni ją lepszą... tylko troszkę. :)

Cleaa

No, rzeczywiście, taki mały plusik. Brana też nie chciała zabijać.

androgenius

Dokładnie! Jest naprawdę ładna, ale tą skrzywioną twarzą wszystko psuje, wkurza mnie to niemiłosiernie. Ale myślę, że to dobre zagranie, bo dzięki temu pokazuje prawdziwą, bijaczowską naturę Cersei.
Przypomina mi się zawsze opis pani Malfoy z "Harrego Pottera", Rowling opisała ją w taki sposób, że była piękną kobietą, ale wszystko psuł wyraz jej twarzy, tak jakby czuła jakiś przykry zapach:P ten opis pasuje do Cersei.

androgenius

widzę że nie tylko ja zauważyłam tą "skwaszoną" minę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones