Leonardo DiCaprio

Leonardo Wilhelm DiCaprio

9,0
256 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leonardo DiCaprio

Nie wiem kogo mam obwiniać, że gorsi aktorzy mają już Oscara, a ci lepsi wciąż czekają. Jeśli Leonardo dostanie tego Oscara będzie ona najbardziej wyjątkową nagrodą, ponieważ będzie ona symbolem pracowitości. Będzie to najbardziej udana wygrana.

nati2099

I już ma! :D

Blackwall22

W końcu. ♥

użytkownik usunięty
haaaeee

No i wreszcie mógł przytulić małego Oscarka :)

Tak,ale szkoda,że za Wyspę Tajemnic nie dostał. Teraz jak juz nikt nie będzie kojarzył go z Jackiem Dowsonem to myślę,że spokojnie stać go do końca kariery na kilka statuetek. Wiem nie to najważniejsze,ale jednak on pasuje do każdej roli juz.

batesmotel27

Było kilka filmów, za które faktycznie mógł wcześniej otrzymać statuetkę... Jednak cieszę się, że w końcu został doceniony. :)

Blackwall22

Z litości mu dali, bo to przeciętny aktor od dłuższego czasu

nati2099

Już ma

nati2099

Bardzo długo to trwało, ale nareszcie Leo dostał Oscara! :)

nati2099

O co ci chodzi? Przecież ma xD

nati2099

No i teraz dostał, ale nie rozumiem dlaczego akurat za ten film.
http://www.filmweb.pl/film/Zjawa-2015-586583
Są dużo lepsze role w jego dorobku.

Kaiser_3

Wcześniej miała większą konkurencje, cała tajemnica.

persse

Możliwe. Ale jakoś mnie to nie przekonuje.
Leo - super aktor. Zjawa - fajny film.
Ale akurat w tym film głównie gra... natura.
Gdyby nie genialne zdjęcia i widoki to byłaby to naprawdę przeciętna pozycja do obejrzenia.
A w samym dorobku L. DiCaprio - mało wyróżniająca się kreacja.

Kaiser_3

Tym razem własnie nie miał konkurencji. Trzeba pamiętać, że są tez inni aktorzy, z którymi trzeba się zmierzyć. Oskary tak działają, co zrobić.

użytkownik usunięty
persse

Teraz też miał mocniejszych konkurentów.

Kto dla Ciebie powinien wygrać?

użytkownik usunięty
persse

Fassbender zdecydowanie.
Pokazał w tym roku znacznie więcej od DiCaprio.

nati2099

Już dawno by dostał gdyby jakiegoś żyda zagrał. Jak wiadomo akademia lubi żydów. Adrien Brody za rolę żyda w "Pianiście" dostał, Lista Schindlera dostała, Ida dostała. Jeszcze pewnie by można więcej wymienić.

dirt16

Mogłeś powiedzieć wcześniej.

nati2099

Już nikogo :) Wreszcie dostał! Brawo Leo! :)

nati2099

Już się pojawiły opinie, że Leo dostał Oscara z łaski. A sam Leo podobno ma gdzieś Akademię.
http://media3.popsugar-assets.com/files/2016/02/28/295/n/1922398/64ae121a_edit_i mg_cover_file_40367670_1456703065_GettyImages-516RDDd4.xxxlarge/i/Oscars-Best-Mo ments-2016.jpg

nati2099

czyja* to wina
(btw: niczyja)

nati2099

A co ma powiedzieć Gary Oldman czy Johny Depp? Znalazło by się paru oprócz Leo skrzywdzonych przez Akademię:)

nati2099

Ludzie dostawali po osiemdziesiątce.

nati2099

Nie ma korzeni w narodzie wybranym, stąd jest stale odrzucany. Oscary niestety nie mają za wiele wspólnego z jakością filmów i aktorów, a jedynie z promowaniem ludzi mających pochodzenie żydowskie.

nati2099

O niebo lepiej zagrał Calvina, i gdybym miał mu dać Oskara, to właśnie za niego

nati2099

Ale dostał oskara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones