Lesław Żurek

7,1
5 352 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lesław Żurek

Najbardziej mdly aktor wsrod wszytskich polskich aktorow. Nie wierze, ze to mowie, ale wole juz braci Mroczkow niz jego:/ W kazdej roli jest tak samo nijaki, nie wzbudza zadnych emocji. Nie rozumiem dlaczego zatrudniaja go w nowych produkcjach i skad jego popularnosc. Jest tylu lepszych aktorow.

ania007

Dokładnie.

ania007

Świetny, luzacki aktor młodego pokolenia. Mroczkowie przy nim to orangutany. Ani wyglądu, ani większej ogłady. Ledwo potrafią się wysłowić.

ania007

Zgadzam się. Jedyny atut Lesława Żurka to jego wygląd. Widziałam go w kilku filmach i w żadnym z nich nie przekonał mnie do granej przez siebie postaci. Jednak jakimś dziwnym trafem krytycy filmowi się nim zachwycają. Nie natrafiłam na żadną negatywną recenzję jego gry.

domru87

Ja już się na kilka nieprzychylnych recenzji jego gry natknąłem, chociażby po "Małej Moskwie" czy "Mniejszym źle". Ogólnie zgadzam się z założycielem tematu, widziałem chyba z sześć filmów z jego udziałem i kilka seriali i takie są właśnie jego role mdłe, nijakie, bez emocji. Szkoda innych aktorów z jego pokolenia, którzy grają dużo mniej w kinie i TV.

ania007

Tylko żaden z Mroczków nie jest aktorem, to tylko dwaj goście którzy dostali rolę w tasiemcu bo są bliźniakami. Lesław gra w filmach komediowych i tragicznych więc musi mieć talent skoro angażują go reżyserzy. Jak dla mnie najlepszy aktor obecnie w Polsce, z pewnością mój ulubiony.

ania007

Mdły dla ciebie Aniu zapomniałaś dodać.
W Los Numeros masz przykład świetnej roli Lecha i mdłego fatalnego epizodu jednego z Mroczków.

Tak jak to Said_3 napisał "Świetny, luzacki aktor młodego pokolenia". Porównując tych beztalenciów Mroczków do Lecha ośmieszasz się.

ania007

Racja, mdły, suchy i bez wyrazu.

patrishjja

W takim bądź razie polecam ci tego imbecyla ... skoro uważasz luzackiego Lesia za mdłego.

http://www.youtube.com/watch?v=UFh3eAh2mzU

Obecnie występuje na TVN Turbo w programie Nie ma lipy.

tomucho77

Mi też nie podoba się jego gra. Poza tym widziałam z nim jakiś wywiad i był okropnie sztywny. No ale nie powiem, z wyglądu całkiem, całkiem...

magda_md10

nie zgadzam się z waszymi opiniami, aktorem jest dobrym. Ja się dziwię kto w ogóle promuje takiego Bobka lub Zakościelnego..Oni nie dorównują Żurkowi do pięt.

fez87

Co do Bobka zgodzę się z tobą ale z Zakościelnym nie zgodzę się. Maciek jest zajebistym aktorem udowodnił to w wielu filmach.

fez87

To akurat ta sama liga, cała trójka prezentuje grę aktorską na tym samym poziomie 1/10

Bolek84

A widziałeś Zakościelnego w teatrze ? i czy jego gra aktorska w Kryminalnych była tak zła że zasługuje na notę 1/10 ?

Człowieku ogarnij się !!!

tomucho77

Widziałem, i co z tego? To portal filmowy i ja tu oceniam jego dokonania z filmów i seriali bo one widnieją w bazie filmwebu.

Bolek84

Czyli według ciebie znaffco filmowy nota 1/10 jest adekwatna za rolę Maćka w Kryminalnych ?

tomucho77

Po jednej tylko roli nie da się ocenić aktora. Moim zdaniem nota 1/10 jest adekwatna dla całości jego dokonań w filmach i serialach.

Bolek84

Nie po jednej roli gościu ! Nie wiem czy się orientujesz ale Kryminalni to serial ... czyli kilkadziesiąt odcinków po około 50 min, świetnej gry aktorskiej Maćka.
I nie zapominaj o kolejnej roli Maćka w kolejnym serialu Czas Honoru.

Człowieku przejrzyj na oczy !!!

ania007

Jest mdły, przyznaję, ale przynajmniej przystojny. Natomiast najbardziej mdły , drewniany i w dodatku o aparycji zombie jest Żebrowski.

muh

"mdły , drewniany" ŻAŁOSNE swoją opinię opierasz na rozmowie na żywo z nim, czy na filmach i serialach ? Drugie porównanie "aparycja zombie" udało ci się :) coś w tym jest.

ania007

A dla mnie ten facet to po prostu biały kruk wśród trufli młodej polskiej kinematografii :) Nazwanie go "mdłym, drewnianym" to już naprawdę tak głupie, że aż śmieszne. A Los Numeros to ja mogę oglądać co tydzień... (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones