Lesław Żurek

7,1
5 357 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lesław Żurek

Moim zdaniem jest najprzystojniejszy z męskiej częsci polskiego aktorstwa :P

PS.Zmieńcie to zdjęcie bo nie za ładne ono jest :)

Olieen

Zgadzam się. I jakoś tak...subtelnie mówi ;) kiedyś, kiedyś był taki serial, Egzamin z życia i on tam grał i uwielbiałam go w tym serialu. W ogóle jest fantastyczny. Ach! Lesław!

tsch

Dzięki niemu polubiłem chłopców

filmweb_filmaniak

Gdybym była chłopcem też bym polubiła ;)

Olieen

Mnie się średnio podoba. Bardzo przypomina mi takiego starszego aktora, który w "Plebanii" grał pijaka. Może to jego syn, nie wiem.

Olieen

Zgadzam się! :)

CassieAinsworth

ciasteczzzzzzzzzko.............

Olieen

Stanowczo zgadzam się z tym, że jest najprzystojniejszym aktorem w Polsce i nie tylko :) to jego nieogarnięcie, które ma wypisane na twarzy jest urocze i te jego oczy... :)

Olieen

Też tak twierdze i widziałam go 2 razy w 1 rzędzie na spektalach w duecie z Edytą Olszówką jest naprawdę genialny:):):)!!! w " Mniejsze zło" zagrał wpost rewelacyjnie - polecam film , jak i sztuki z nim :):):)!!!

dominika_gogolek

Ma niesamowite to coś, no i ten jego uśmiech, a już gra zdenerwowanego to super mu wychodzi, być może dlatego , iż jest naprawdę naturalny w swej pracy, a o to przecież chodzi!!!

Olieen

Prawdziwe z niego ciacho!! :)

Olieen

A myślałam, że tylko mi uginają się kolana na jego widok. Jest boski.

kotkotkot365

Mi też miękną nogi jak go widzę na ekranie :D Przystojny jak diabli i te oczy *.*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones