Lesław Żurek

7,1
5 377 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lesław Żurek

Zurek zaczynał świetnie w "Małej Moskwie" miał dobrą i ambitną rolę a teraz proszę zaczyna
grać w "Randkach w ciemno" "Los numeros" co to za szmirowate filmy?!
Zrobi się z niego drugi Szyc i będziemy go oglądać w każdej kolejnej polskiej pseudo
komedii.

Naprawdę szkoda myślę, że naprawdę utalentowany z niego aktor. Rozumiem, że
potrzebuje kasy ale można grać w teatrze. Naprawdę wielka szkoda. Marnujący się talent

merde

Po zobaczeniu jego filmografii pomyślałam sobie dokładnie to samo. W Małej Moskwie mnie urzekł. Piękny w swojej nietypowej urodzie, genialny w odgrywaniu postaci. Trochę skojarzył mi się z Dorocińskim, aktorem, którego uwielbiałam, którego znienawidziłam po ostatnich filmach. Nie będę oglądała Los numeros! Zróbmy strajk i nie oglądajmy tego! Nie wiem, o czym to jest, nie chcę wiedzieć. Tyle w temacie.

merde

masz racje, zurek jest świetnym aktorem i człowiekiem (uznałam to po kilku obejrzanych wywiadach). Jak dla mnie to jest on raczej osoba skromną, poważna i zamkniętą. To nie jest tym Anny Muchy czy Szyca z których można zrobić gwiazdki tvnu. Szkoda, że tak się złożyło, iż Lesław gra w tym samym czasie w trzech produkcjach wyżej wymienionej telewizji. Produkcje tvnu są dla mnie zbyt kolorowe i mało realistyczne. W teatrze tez go juz widziałam i zobacze kolejny raz, a na Los numeros nie wybiore się. Panie Leszku, niech Pan zejdzie z tej koszmarnej drogi do końca Pana kariery. Więcej filmów jak "Mniejsze zło"

mruszka7

zgadzam sie z Twoja opinia w 100% :) super aktor i mysle, ze prywatnie tez jest bardzo w porzadku:).

merde

Podzielam Twoje zdanie.Cudowny aktor,ale niepotrzebnie klei się bądź jest przyklejany do naszych badziewnych, komercyjnych powiedzmy produkcji.I jeszcze jedno-podobno wystąpi w kolejnej edycji TzG.Chryste...

elena3

O nie!!!
Teraz to już nie wiem czy minusy nie przesłonią plusów. Wielka szkoda

merde

Darujcie, widziałem go tylko w "Małej Moskwie" i uważam, że zagrał tam koszmarnie. Drętwe, niemrawe recytowanie swoich kwestii to nie gra.

al_jarid

Zgadza się. Zarówno w "Małej Moskwie" jak i w większości innych filmów zagrał okropnie. Jednak w "Małej Moskwie" szczególnie to przeszkadzało gdyż widać było ogromną przepaść między jego grą a grą rosyjskich aktorów (na korzyść tych drugich).

merde

Szkoda, no ale cóż... jak ja to mówię: kredyty trzeba spłacać. Pozostaje nadzieja, że jeszcze zagra w jakiejś dobrej produkcji.

merde

W "Małej Moskwie" był drewniany, mdły, nieprzekonujący i położył ten film kompletnie, nie mogłam zrozumieć, jak ta śliczna Rosjanka mogła się zakochać w takim dupku. I niestety taki jest w innych produkcjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones