Lesław Żurek

7,1
5 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lesław Żurek

amant o aparycji krasnaludka

Zgadzam sie calkowicie. Dlatego nei rozumiem skad ten zachwyt nad nim jako aktorem.

w malej moskwie z pewnością nie zatrudnili go z powodu jego umiejętności aktorskich, ale dlatego bo ładnie wygląda. chociaż były filmy w których zagrał jeszcze gorzej.

"krasnaludkiem" to ty chyba jesteś :P:P:P
nie był taki drewniany... grał wojskowego, a oni giętkością nie rzeszą hehehe poza tym ma 188 cm a to dużo :P:P
Ja tam go nawet lubię,choć więcej niż 6 ode mnie nie dostanie...
Poza tym skończył PWST, czyli coś jednak potrafi...

użytkownik usunięty
pixi222

tak jestem krasnaludkiem :))
Lesław jest aktorem drewnianym , jest po PWST a gra jak absolwent technikum gastronomicznego , mój wujek jest po technikum elektrycznym a o prądzie pojęcia nie ma.

pozdrawiam

może nie uważał na lekcjach :P
Może Żurek jakimś geniuszem aktorskim nie jest, ale coś potrafi ... fajni się go ogląda, a to jest ważne, żeby aktor nie wkurzał swoją osobą widza hehe

Czy Żurek odbił Ci dziewczynę a może żyrujesz mu jakąś pożyczkę-której nie spłaca, że w każdym miejscu Filmweb-u wylewasz na niego wiadro pomyj? Może mając aparycję trolla przeszkadza Ci aparycja krasnoludka? Dlaczego bierzesz udział w polskim piekle?

użytkownik usunięty
bez_imienny

po prostu slaby aktor i tyle. Nie wiem czy stwierdzenie ze ktos ma aparycje krasnoludka jest wylewaniem pomyj. Znam powazniejsze inwektywy. Po prostu nie rozumiem zachwytu nad tym aktorem i tyle.

Nie wiem czy lubisz słuchać audiobooków ale polecam Ci audiobook „Narrenturm” Sapkowskiego, gdzie Żurek wciela się w postać Reynevana z Bielawy - medyka, romantycznego kochanka, husyckiego szpiega. Jest to tak wspaniale zagrane głosowo, że kocham go bezwarunkowo. Nawet w,,Małej Moskwie" obejrzałem jego rolę pod kątem tego Reynevana. Przepraszam, że tak na Ciebie naskoczyłem. Myślałem, że będziesz się odszczekiwał do upadłego a tu taka kulturalna odpowiedź, że aż mi głupio...

Chyba muszę Ci przyznać rację. Ale lubię gościa, jest taki swojski.

goslawa25

Jest świetny. I w Małej Moskwie i w Trylogii Husyckiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones