Leslie MannI

Leslie Jean Mann

7,5
10 341 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leslie Mann

plus kapitalny biust (Zamiana ciał) w tym wieku! Jestem pełna podziwu, mimo że jestem hetero.

Sighma

To nie jest jej biust:) To niestety CGI.

UnhollySeth

Noooo bez jaj! :)
Rozumiem, żeby pokazywać biust dublerki, ale żeby go generować komputerowo?! :)) Połowa z lasek zatrudnionych w ekipie filmowej chętnie by "użyczyła" swojego...

awarek_2

Nie sluchaj go bo gosc troluje albo jest glupi :)

UnhollySeth

wątpie , wedlug mnie naturalny , swoja droga idealny:)

Sighma

100/100

Rzeczywiście słodka i śliczna! :) Pewnie również rzeczywiście ma kapitalny biust, choć w filmie, który właśnie oglądam, raczej go nie zobaczę...:) A chętnie bym go popodziwiał, bo jestem nie tylko hetero, ale w dodatku facetem uwielbiającym piękne kobiety :)

Cmok. :)

awarek_2

A wiecie, że można prościej? Łatwiej? Od razu idziecie w teorie o komputerowo dorabianych cyckach, CGI, green roomach, jprdl. Ludzie! To Hollywood, tam jest taka kasa i operacje plastyczne to jak brunch w przerwie w pracy. Fachowcy zrobią z kobiety takie cudo natury, nawet nie pomyślisz, że tykał to skalpel chirurga. Taka technika, chemia, lasery inne bajery. Mi się oczy otworzyły jak obejrzałem "Adwokat Diabła" 1997, jak murzynka chwaliła się Charlize Theron swoim chirurgicznie ulepszanym biustem, który wyglądał na naturalny. Zdałem sobie sprawę że dobry fachowiec i odpowiednie pieniądze zrobią wszystko, nawet nikt się nie zorientuje. Operacje piersi to nie tylko wstawianie gigantycznych silikonowych wkładek i blizny pod cyckami lub wokół sutków.! Nie mówię że Leslie jest "ulepszana". Ale to bardzo bardzo możliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones