Leszek Teleszyński

8,3
11 499 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leszek Teleszyński

W Potopie jako Bogusław Radziwiłł był genialny! Uwielbiam go w tej roli;)
Piękne zło w czystej postaci, hi hi.

WhiteDemon

Zgadzam się.! Fenomenalnie zagrał Bogusława!

WhiteDemon

No...był po prostu cudny!!! Jak moja przyjaciółka powiedziała, że bierze sobie Kmicica, to powiedziałam "nie ma sprawy, bierz go sobie, ja wolę Bogusława <evil grin>" Wg. mnie wyglądał troszkę jak Orlando Bloom (nie bijcie!), tak z urody jakoś ;) Nie no,ogólnie rzecz biorąc podstępny magnat z pretensjami do korony... ale nie tylko! Grał Radziwiłła naprawdę wielopłaszczyznowo. Chyba utworzę fan-club B.R., będzie pewnie bardzo elitarny ^^

XdevildollX

Z tym podobieństwem do Orliego to żadna przesada;) Ba, ja bym nawet pokusiła się o stwierdzenie, że swego czasu urodą przyćmiewał holyłódzką gwiazdę;) Ach, jak to dobrze, że fanki Mr. Legolaska tu raczej nie zaglądają, bo byłby istny lincz!
A do wspomnianego fanklubu B.R. ja się mogę już zapisać, he he.

WhiteDemon

Rzeczywiście jest jakieś podobieństwo.!
No to ja również przyłączam się do fanklubu..;)

theDianQa

i ja też :) podobał mi się również w Trędowatej z 1976 r polecam wam bardzo:)

XdevildollX

hehe ja też tak pomyślałam, że do Blooma podobny xD
i jak najbardziej zgadzam się z założycielką tematu - świetnie zagrał

TheLadyOfShalott

Zapisuję się do funclubu :)
Eee tam, chrzanicie, Bloom wygląda znacznie gorzej od L.T. z lat 70 np.
Co prawda L.T stracił teraz nieco na swojej zachwycającej jeszcze niegdyś aparycji, no ale cóż, ''panta rei" a w szczególności czas, więc to raczej normalne zjawisko :)

XdevildollX

Mi też się od razu skojarzył z O. Bloomem, tylko na monobrew trochę brzydka była ;/

XdevildollX

nie chwalcie dnia przed zachodem nocy nie widząc drąga

XdevildollX

Dopiszcie i mnie! :D ♥

WhiteDemon

Jej, żeby stworzyć wokół postaci graną przez siebie taką aurę, tak magnetyzujący majestat zła... padłam.
Moje nazwisko do listy wielbicieli Bogusia Radziwiłła także.
;)

WhiteDemon

I ja się dołączam - Boguś jest najlepszy!

WhiteDemon

Leszek Teleszyński:
Jako ordynat Michorowski swietnie wygladal, ale Waldemar jako mezczyzna jest aseksualny. Jak dla mnie był ślepy i nie ochronił ukochanej, ale wygladal swietnie.
Jako Bogusław Radziwiłł to majstersztyk. Mało kto dobrze wyglada w perukach z epoki. Wlasciwie to one oszpecają aktorów. A on wygladal dobrze nawet, gdy miał te wielkie lokowane peruki przystrojone klejnotami. Wyglad dandysa, a wewnątrz podle serce.
Wyglądem z Trylogii chyba dorównuje mu tylko Bohun.

WhiteDemon

W ''Złotopolskich '' również świetnie zagrał sku&wysyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones