Leszek Zduń

7,5
2 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leszek Zduń

Nie jesteś anonimowym człowiekiem z ulicy,wiec dlaczego w reklamie banku przedstawiasz
się jako Paweł ? Ja rozumiem,że nie jesteś Gajosem lub Lindą i nigdy nie zbliżysz się do
ich poziomu ale mimo wszystko jesteś znany i taka reklama w której przedstawiasz się jako
ktoś inny jest mało wiarygodna.

użytkownik usunięty
Znawca kina

Też nie wiem po co ta szopka wogóle nie wiem dlaczego jego wzieli do tej reklamy ...

Ps. Zgoliłby te włosy.... w rodzinie zastępczej miał normalne. :D

Znawca kina

Pewnie dlatego, że nie jest Gajosem i Lindą gra w reklamie... podkreślam słowo GRA.. :) nie firmuje produktu swoim nazwiskiem, bo nie ma takiego obowiązku.

Kasss1986

a Linda teraz reklamuje jakiś lek dla starych dziadków

buldok_

widziałam, ale nie sądzę żeby pan Linda potrzebował tego czegoś :P- niewiargodna reklama :)P

Znawca kina

Kurdę sam się nad tym zastanawiałem! Cenię go bardzo i lubię jako dubbingera. W Zastępczej też fajnie grał. Za każdym razem kiedy było "Cześć jestem Paweł" to ja wrzeszczałem na cały dom "Jesteś LESZEK!". I podkreślam: ZA KAŻDYM RAZEM.

użytkownik usunięty
Znawca kina

Dlatego, bo jest aktorem i gra w tej reklamie Pawła. Proste?

Paweł, Leszek jeden pies, gdyby mi dali tyle kasy co jemu to mogę być nawet i Zytą, Kunegundą, Genowefą co tam chcą

Nikola19

A Anną, yf ju noł łot aj min ;D?

MegaSzczota

Wszystko ma swoje granice ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones